2016 yılı ekranlara erken veda eden yaz dizileri

İşte 2016 yazında izlediğimiz ama bir türlü reytinglerde istenileni veremeyen ve bu sezonun yayından kaldırılan dizileri...

Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Hayat Sevince Güzel Ekin Mert Daymaz, Algı Eke ve Burak Çelik gibi oyuncuların rol aldığı dizi pazartesi akşamlarının yaz boyunca en yüksek reytingini alan dizisi oldu. Eylül sezonunda diğer dizilere kafa tutmayı başaramayan dizi, yapım şirketi ve kanalın ortak kararıyla ekranlara veda etti

Arkadaşlar İyidir Q3 Medya’nın yapımcılığını yaptığı gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir ekranlara hızlı giriş yapıp daha sonra düşüş yaşayan projelerden birisi oldu. Pazar akşamı 20:00’den 22:00'ye alınan dizinin yayından kaldırılması için fişi çekildi.

Rüzgarın Kalbi Baş rollerinde Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal’ın rol aldığı, İzmir Foça’da çekimleri yapılan dizi, ilk bölümleriyle reytinglerde zirvede yer aldı. Yeni sezon ile yayınlandığı gün kan kaybetmeye başlayan dizinin bir de günü değişince ekran ömrü 9 bölümde tamamladı.

İstanbul Sokakları Show TV’nin büyük umutlarla ekrana getirdiği dizi sadece 9 bölüm ekrana gelebildi. Gizem Karaca, Caner Cindoruk ve Naz Elmas’ın rol aldığı dizi ekranlara erken veda etti.