14 Ocak reyting sonuçları: Savaşçı, O Ses Türkiye ve Çocuklar Duymasın lider kim?

14 Ocak reyting sonuçları pazar günü hangi projenin daha fazla izlendiğini ortaya koyarken ekranda yerini alana dizilerin sıralamaları da belirlendi.

Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2018

Cennetin Gözyaşları, Savaşçı dizisi, O Ses Türkiye ve Çocuklar Duymasın 14 Ocak Pazar reyting sonuçlarında ilk sırada yer alabilmek için mücadele etti. Yeni bölümlerini ekrana getiren projeler arasında hangisinin TV izleyicisi tarafından daha fazla tercih edildiği ise sabah saatlerinde ortaya çıktı. İşte merakla beklenen total, AB ve ABC1 sonuçları...14 Ocak reyting sonuçları pazar günü hangi projenin daha fazla izlendiğini ortaya koyarken ekranda yerini alana dizilerin sıralamaları da belirlendi.

Savaşçı dizisi bu hafta yayınladığı bölümünde timin terör örgütü üyelerini etkisiz hale getirmek için verdiği mücadeleyi ekrana taşıdı.

O Ses Türkiye adlı yarışma programının son bölümünde ise jüri üyeleri yarışmacılarını eleyen diğer jüri üyelerinin adaylarını kendi takımına katabilmek için yarıştı.

Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın ise Meltem ile Haluk arasında devam eden soğuk savaşı bir kez daha dizinin takipçileriyle buluşturdu.