Müşerref Seçkin muserrefseckin@gmail.com@

O vekili fena işlettiler

İYİ Partinin seçime girebilmesi için CHP'den ayrılıp İYİ partiye geçen sonra da partilerine geri dönen 15'liklerden bir vekili fena halde işlettiler...

Bu stresli siyasi ortamda biraz da gülümsemek lazım.

Sürpriz bir kararla CHP'den istifa ederek İYİ Patiye geçen ve artık kamuoyunda 15'likler olarak anılan milletvekillerinden birine arkadaşları inanılmaz bir şaka yaptı.

CHP'nin henüz aday listeleri açıklanmadığı için yanlış anlaşılır düşüncesiyle o milletvekilinin kim olduğunu yazmıyorum. Ama CHP'lilerin çoğu biliyor konuyu..

Efendim bu partsine yürekten bağlı milletvekilini, önemli bir parti yetkilisi arar. 

Der ki,

"Çok önemli bir görev yaptın. Partinden istifa edip demokrasi kahramanı oldun. Yine partiye döndün. Ama şimdi sana yine çok önemli bir görev düştü. Partiden istifa edip Saadet Partisine geçeceksin.

Şok olan milletvekilinin ağzından gayrıihtiyarı şu sözler çıkar :

"Yok artık..Babam beni evlatlıktan reddeder....Olmaz böyle şey...

Parti yöneticisi (Onun da adını yazmıyorum) allem eder kallem eder, milletvekilini Saadet Partisine geçmek için ikna eder..

Saadet Partisine geçmek için yine CHP'den istifa edeceğini düşünerek kahrolan vekile neyse ki bunun bir şaka olduğu hemen açıklanır.

Konu tatlıya bağlanır ama bu milletvekili yeni dönemde bu şakanın altında kalmayacağını, şakacı arkadaşlarına iletmekten de geri kalmaz.

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
15 Ağustos 2018 Çarşamba reyting sonuçları: Nefes Nefese mi, Çocuklar Duymasın mı?115 Ağustos reyting sonuçları: Nefes Nefese mi, Çocuklar Duymasın mı?
Deren Talu'dan anneye nispet pozu2Deren Talu'dan anneye nispet pozu
CNN'den Trump'ı çıldırtacak alt yazı: Türkiye ABD'ye ağır tokat attı3Trump'ı çıldırtacak alt yazı: Türkiye ABD'ye ağır tokat attı
Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner'den samimi açıklamalar: Evli olduğumu bildikleri halde...4Begüm Öner: Evli olduğumu bildikleri halde...
Benan Kepsutlu dehşeti yaşadı! Eşim dövdü bebeğim düştü5Benan Kepsutlu dehşeti yaşadı! Eşim dövdü bebeğim düştü
ABD'li Senatör Lindsey Graham, Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ile görüştü6ABD'de flaş rahip Andrew Brunson görüşmesi!
Zuhal Topal'la Sofrada ilk bölüm fragmanı yayınlandı! Ne zaman başlıyor?7Zuhal Topal'la Sofrada ilk bölüm fragmanı yayınlandı! Ne zaman başlıyor?
PKK'da tecavüz itirafı! Kod adı Sapık Abbas8PKK'da tecavüz itirafı! Kod adı Sapık Abbas
Alişan'ın eşi Buse Varol'dan Eda Erol açıklaması9Alişan'ın eşi Buse Varol'dan Eda Erol açıklaması
Şevval Sam ile anlaşılmadı! Yeni reklam yüzü Erdoğan'ın danışmanının eşi10Şevval Sam ile anlaşılmadı! Yeni reklam yüzü Erdoğan'ın danışmanının eşi