1-7 Mayıs 2017 Haftalık Burçlar

Bu hafta neler olacak?

KOÇ   

Merkür düzgün hareketine dönüyor. Kendinizi farklı fikirleriniz konusunda ikna edici şekilde ifade edebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılarınızı, kendi gelişiminizle ilgili konularda kurduğunuz düzeni yine kendi yeteneklerinizle ortaya koyabileceksiniz. Maddi konulardaki arayışlarınızı da bazı fedakarlıklarla gerçekleştirebilirsiniz.

BOĞA

Ortaklaşa konularda, başka kaynaklarla ilgili atmak istediğiniz adımlarla ilgili planlarınızı hazırlamış olmalısınız. Merkür düzgün hareketine dönüyor. Kendi içinizde atacağınız adımlarla ilgili netleştirdiğiniz düşüncelerinizi açığa vuracaksınız. Gruplar veya organizasyonlar içerisinde kendinizi ortaya koyarak kendi çıkarlarınızdan vazgeçerek istediğiniz şekilde maddi kaynaklarınızı başkalarından sağlayabilirsiniz.  

İKİZLER

Yönetici gezegeniniz Merkür düzgün hareketine dönüyor. Gruplar içinde veya organizasyonlarda fikirlerinizi daha net ve çözümlerini bulduğunuz problemleri de arkanızda bırakarak ilerleme kaydetmeye başlayabilirsiniz. İş hayatınızda hayal ettiğiniz veya başkalarına da yarar, vizyon sağlayacak konulardaki çalışmalarınızla ilgili planlarınız, kendi içinizde düşünceleriniz olacaktır.

YENGEÇ

Merkür düzgün hareketine dönüyor. İş hayatınızda ve toplumsal yaşamınızda bağımsız olmak adına istediğiniz konumu yakalamak için yaptığınız çalışmaları sunabilirsiniz. Çalıştığınız şartlarda kurduğunuz düzeni, herkesin kabul edeceği farklı işlerle yoluna koyabilirsiniz. Kendi gelişiminizde belirlediğiniz vizyonu gerçekleştirmek için arkadaşlarınızın, içinde bulunduğunuz grupların veya organizasyonların desteğini alabilirsiniz.

ASLAN

Özel yaşamınızda, bireysel yeteneklerinizle kendi gelişiminizi sağladığınız konularda, varsa çocuklarınızı ilgilendiren sorumluluklarınızla kendinizi ortaya koyabileceğiniz ve herkesle paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunacaksınız. Merkür düzgün hareketine dönüyor. Bireysel faaliyetlerinizi yayınlayabilir ve farklı düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Uzak yolculuklarınızla ilgili problemler azalacaktır. İş hayatınızda veya toplumsal yaşamınızda gözönünde olacağınız konularla birlikte ortaklaşa işlerde veya başka kaynaklar sağladığınız ortamlarda da vizyon kazandıracaksınız.

BAŞAK

Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür düzgün hareketine dönüyor. Ortaklaşa işlerde ortaya koyacağınız farklı düşünceler, alacağınız risklerle ilgili başka kaynaklardan destek görebilirsiniz. Yaşamınızda oluşturmaya çalıştığınız düzeni destekleyecek adımlar olabilir. Kendi gelişiminizi göstereceğiniz konularla ilişkilerinizde karşınızdaki kişilere de vizyon kazandırabileceksiniz.  

TERAZİ

Yakın çevrenizde kurduğunuz kalıcı bağlar, ilgilendiğiniz konularla ilgili aldığınız sorumluluklar konusunda kurduğunuz ilişkilerinizde farklılıklarınızı kabul ettireceğiniz, başkalarının da fikirlerinden faydalanacağınız durumlar olabilir. Merkür düzgün hareketine dönüyor. İlişkilerinizde karşınızdaki kişileri de dinlemek isteyebilirsiniz. Farklılıklar ilgilinizi çekebilir. Yaptığınız işlerde görsel konular ön plana çıkabilir. Ortaklaşa konular veya bağlı olduğunuz kaynaklarla ilgili kişilere de bu yaratıcı kabiliyetinizi gösterme imkanı bulacaksınız.

AKREP

Merkür düzgün hareketine dönüyor. Yaptığınız işler, çalışma şartlarınızdaki değişimler, farklı fikirlerinizi ortaya koymanız ve uygulamaya başlamınızla beraber maddi olarak da size rahatlama getirecektir. Bireysel vizyonunuz, yaratıcılığınız, ilişkilerinizde kendinizi kabul ettirmenizi sağlayacaktır. Aşkınızı karşınızdaki kişiye sunma fırsatı da bulabilirsiniz.

YAY

Kendinize çizdiğiniz yolda, aldığınız kararlarda veya sorumluluklarda belirlediğiniz düzeni korumanıza yardımcı olacak bireysel çıkışlarınız olabilir. Merkür düzgün hareketine dönüyor. Kendinizi gösterebilirsiniz. Farklı yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Düşüncelerinizle etkileyici olabilirsiniz. Yaşamınızı, vizyonunuzu hayal ettiğiniz şartları getirmek adına çalıştığınız ortamda kendinizi ön plana koyarak, uzun dönemli düşündüğünüz çalışmaları yaparak güven sağlayabilirsiniz.

OĞLAK

Eviniz, aileniz veya yaşamsal alanınızla ilgili değişimlerin sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Merkür düzgün hareketine dönüyor. Yaşamınızda size yük olan yaşamsal şartlarla ilgili problemlerden kurtulmaya başlayacaksınız. Bireysel faaliyetleriniz, zevklerinizle ilgili veya varsa çocuklarınıza dair uzun dönemli bireysel faaliyetlerde bulunabilir ve yakın çevrenizle ilgili istediğiniz, hayal ettiğiniz ortamı yaratabilirsiniz.

KOVA

Gruplar içinde, yeraldığınız organizasyonlarda sorumluluklarınızla ilgili konumunuzu sağlamlaştıracak faaliyetleriniz olabilir. Yakın çevrenizde farklı kişiler veya konularla ilgilenmeniz sizi bilgilendirecek ve faaliyetlerinizde fikirlerinizi kabul ettirmenizi sağlayacaktır. Merkür düzgün hareketine başlıyor. Yeni ve farklı işlerle ilgili bağlantılar, eğitim konularında ilerlemeler sağlayabilirsiniz. Yaratıcı konulardan para kazanmanın yollarını düşünebilirsiniz.

BALIK

İş hayatınızda takındığınız sorumlu, kalıcı çözümler arayan veya aldığı sorumlulukları gerçekleştiren birisi olarak maddi konularda da istediğiniz fırsatları yakalayabileceksiniz. Merkür düzgün hareketine dönüyor. Maddi konularda farklı fikirleriniz, aldığınız riskler size destek olacaktır. Yakın çevrenizde yaratıcılığınızı, başkalarına fayda verecek girişimlerinizi gösterme imkanı bulacaksınız. Kısa yolculuklar olabilir.Gamze Avcu
Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
Gelin adayı Solmaz, Bircan İpek'i çıldırttı: Senin o dilini kopartırım!1Gelin adayı Solmaz, Bircan İpek'i çıldırttı: Senin o dilini kopartırım!
Skandal videodaki kız Solmaz mı? Seda Sayan'da konuştu2Skandal videodaki kız Solmaz mı? Seda Sayan'da konuştu
TRT deprem uzmanı profesörün yayınını neden kesti?3TRT deprem profesörünün yayınını neden kesti?
Erkek arkadaş bulamadığı için anoreksiya hastalığına yakalanan kızın inanılmaz görüntüsü4Erkek arkadaş bulamadığı için anoreksiya hastalığına yakalanan kız
12 Aralık reyting sonuçları: Ufak Tefek Cinayetler mi, Fatih Portakal mı?512 Aralık reyting sonuçları: Ufak Tefek Cinayetler mi, Fatih Portakal mı?
Babadan öz kızına taciz! Anne iğrenç olayı itiraf etti6Babadan öz kızına taciz! Anne iğrenç olayı itiraf etti
Hıncal Uluç: Burak Yılmaz alkollüydü kazadan sonra kaçtı7Hıncal Uluç: Burak Yılmaz alkollüydü kazadan sonra kaçtı
Söz dizisine flaş transfer8Söz dizisine flaş transfer
Demet Akbağ’dan Hande Erçel’e şok sözler9Demet Akbağ’dan Hande Erçel’e şok sözler
Fehmi Koru: Türkiye’nin görüntüsü hiç iyi değil10Fehmi Koru: Türkiye’nin görüntüsü hiç iyi değil