Hakkımızda

YASAL UYARI: 

© Copyright 2017 Medyafaresi.com tüm hakları saklıdır.

Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında medyafaresi.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. medyafaresi.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır.

Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

medyafaresi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili medyafaresi.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz.

Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on medyafaresi.com.

This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on medyafaresi.com are opened on a new page.

medyafaresi.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages.

medyafaresi.com promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

MEDYAFARESİ HAKKINDA

Medyafaresi.com, 2003 yılında Kubilay Tümen tarafından kuruldu.

Türkiye'nin özgür ve bağımsız haber portalıdır.

Cesur haberleriyle gündem yaratan Medyafaresi.com kısa sürede Türkiye'nin en popüler haber sitelerinden biri oldu.

Medyafaresi.com, demokrasiye, hukukun temel ilkelerine, kişilik haklarına ve özgürlüklere saygılı bir yayıncılığı benimsemiştir.

Canlı yayınlarıyla, En son haberleri, son dakika gelişmelerini an be an aktaran Medyafaresi.com, zengin foto galerileri ve sürekli güncellenen video sayfalarıyla her gün ziyaretçi tarafından takip ediliyor.

Medyafaresi.com, kullanıcı dostu web ve mobil sürümleriyle, haber portalları içinde en rahat ve en anlaşılır haber uygulamarını sunmaya özen gösteriyor.

Medyafaresi.com, Bilgin Pro. tarafından yenilenen tasarımı ve güçlü yazılımıyla büyümeye devam ediyor..

KRİSTAL FARE TÜRKİYE TELEVİZYON OSCARLARI ÖDÜL TÖRENİ

Medyafaresi.com tarafından düzenlenen Kristal Fare Ödülleri Türkiye'nin en itibarlı medya ödülleri olarak öne çıkıyor..

© MEDYAFARESİ.COM TÜM HAKLARI SAKLIDIR