Yargıtay Genel Sekreteri Genç Parti'den aday oldu!!! İşte Cem Uzan'ın ilk transferleri!!!

Yargıtay Genel Sekreteri Dr. Uğur İbrahimhakkıoğlu görevinden istifa ederek Genç Parti'den milletvekili adayı oldu. Adalet Bakanlığı Eski Müsteşarı Bülent Gökgöz de Cem Uzan'ın saflarına katıldı.

Eklenme: 08 Mayıs 2007 20:49 - Güncelleme: 17 Mart 2016 06:00

Uzun yıllar Cumhuriyet Başsavcılığı, Adalet Bakanlığı Müsteşarlığı ve Yargıtay üyeliği yapan Yargıtay Genel Sekreteri Dr. Uğur İbrahimhakkıoğlu, Genç Parti´den Milletvekili adayı olmak üzere bugün istifasını vererek Genç Parti´ye katıldı.

Dr. Uğur İbrahimhakkıoğlu, Genç Parti'ye katılım töreninde yaptığı konuşmada, "Ülkenin kalkınması, uygarlığı ve refahı için mevcut siyasi partiler içinde en uygun Genç Parti'yi gördüm. Ve milletimiz için büyük gelecek vaad ettiğini teyit ederek ve ülke yararına olan ideallerimi bu çatı altında gerçekleştirebileceğimize inanarak tercihimi yaptım" dedi.

Türkiye'nin bir çok yerinde uzun yıllar hakimlik, Adalet Bakanlığı Tetkik Hakimliği, Daire Başkanlığı, Genel Müdürlük, Müsteşar Yardımcılığı ve Müsteşar Vekilliği görevlerinde bulunan Bülent Gökgöz, Genç Parti'de siyaset yapmaya karar verdi.

Bülent Gökgöz Genç Parti'ye katılım töreninde yaptığı konuşmada; Genç Parti'yi Türkiye'nin yükselen yıldızı olarak gördüğünü belirterek, "Genç Parti çatısı altında bütün gücümle, bilgi birikimimle ülkeye katkı bulunmaya geldim ve bu mücadeleyi sonuna kadar götürmeye hazırım" dedi.

 

Etiketler : cem uzan
En Çok Okunan Haberler