Taşpınar çifti sırra kadem bastı!

Çalışanlar tabelanın indirildiğini görünce şoke oldu...

Eklenme: 03 Şubat 2015 19:04 - Güncelleme: 03 Nisan 2016 10:04

İstanbul’un ünlü gece kulübü Propaganda'nın sahibi Indhira-Adnan Taşpınar çifti, mekânı bir gecede kapatıp sırra kadem bastı. İşe gelen çalışanlar tabelanın indirildiğini görünce şoke oldu.

Eğlence sektörünün tanınmış isimlerinden, Eda Taşpınar’ın amcası Adnan Taşpınar ve eşi Indhira, çocuklarıyla birlikte ortadan kayboldu. Kimisi çiftin piyasayı dolandırdığını iddia ederken, kimisi de dolandırıldıklarını söylüyor. 23-24 Ocak’ta mekânda çalışan personel, hafta başında büyük bir şokla karşılaştı.

Pazartesi günü yapılan rutin toplantıya gelen ekip, mekânın yerinde yeller estiğini görünce neye uğradığını şaşırdı. Ünlü gece kulübünün kapı kilitleri bir günde değiştirildi, tabelası söküldü, telefonları ve sosyal medya hesapları kapatıldı. 26 Ocak Pazartesi sabahından bu yana kimseler Adnan-Indhira çiftine ulaşamadı.

CAN ATEŞ FAKTÖRÜ MÜ?
Taşpınar çiftinin sır olmasıyla ilgili bir diğer iddia da haciz şokuyla gündeme gelen ve geçtiğimiz günlerde kaçtığı iddia edilen Can Ateş’le ortak iş yaptıkları yönünde. HABERTÜRK