Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor eleme adayları kimler?

Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yunan ve Türk takımları arasında karışık bir şekilde oluşturulan Siyah-Beyaz takımların kıyasıya mücadelesi sürüyor.

Eklenme: 09 Nisan 2019 09:57 - Güncelleme: 09 Nisan 2019 09:59

Açlık ve zorlu şartlar altında devam eden Survivor'da ödül oyunları gergin anların yaşanmasına neden oluyor. Survivor'da dün akşam gerçekleştirilen iki ödül oyununda Pizza ve kola ödülünün yanı sıra kahvaltı ödülü yarışmacıları fazlasıyla heyecanlandırdı. Peki Survivor'da ödül oyunlarını hangi takımlar kazandı?

Survivor'da nefes kesen mücadeleler sürüyor. TV8 ekranında yayınlanan Survivor'da dün akşam ödül oyunu mücadeleleri izleyenleri ekran başına kilitledi. Yunan ve Türk takımları arasında karışık olarak oluşturulan Siyah-Beyaz takımların arasında yaşanan mücadele her geçen gün kızışmaya devam ediyor. Ödül oyunlarının ayrı bir öneme sahip olduğu Survivor'da dün akşamın ödül oyunları elbbette ki yemek oldu. Ödül oyunlarının ilki pizza ve kola olurken ikinci ödül oyunu ise kahvaltı oldu. 

SURVİVOR'DA ÖDLÜ OYUNLARINI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da dün akşam iki ödül oyunu oynandı. İki takımda ödül için kıyasıya mücadele etti. Ödülün pizza ve kola olduğu ödül oyununda son ana kadar kıyasıya bir mücadele yaşandı. Oyunu kazanan takım 10-9'luk skorla Beyaz takım oldu. 

İkinci ödül oyununda ise kahvaltı ödülü vardı. Yarışmacıların büyük heyecan yaşadığı ikinci oyunda ise ilk oyunu kaybeden Siyah takım bu kez 10-6'lık skorla ödülü kazanan takım oldu. 

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor'da eleme adayları Pazar akşamı oynanan ikinci dokunulmazlık oyununun ardından netleşti. İlk dokunulmazlığı alan Beyaz takım ikinci dokunulmazlık oyununu da 10-7 kazanarak dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu. Siyah takımda yapılan konseyde Türk yarışmacılar en Sude'yi Yunan yarışmacılar ise Melisa'yı eleme adayı olarak gösterdi. Survivor'da böylelikle bu haftanın eleme adayları Sude ve Melisa olurken bu akşam adaya veda eden isim belli olacak.