Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme için hesaplar yapılmaya başladı

Survivor'da yarışmacıları şimdiden eleme heyecanı sardı. Yarışmacılar olası aday yazma ihtimaline karşı dokunulmazlık hesapları yapmaya başladı. Acun Ilıcalı, bundan sonraki bölümlerde her hafta hızlı bir şekilde elemelerin yapılacağını açıkladı.

Eklenme: 28 Nisan 2019 11:35 - Güncelleme: 28 Nisan 2019 11:36

Survivor’da geçen hafta eleme yapılmamıştı çünkü birleşme partisi vardı. Son bölümde birinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmacılar ellerindeki yastıklarla rakipleriyle güreşerek havuza düşürmeye çalıştı. Pazar akşamı yeni bir dokunulmazlık oyunu oynananacak ve eleme adayları belirlenecek. Peki Survivor’da birinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Acun: Dominik’te yeni bir dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz. Hızlı bir eleme süreci başlıyor. Atakan ile ilgili kısa bir bilgi vermeliyim. Şuan iyi durumda buraya gelebilecek durumda. Hikmet ile Yusuf’un cezası bitti. Birbirinize dokunmamaya özen gösterin. Oyunda birbirinizi yastıklarla düşürmeye çalışıyorsunuz. Sadece bir hakkınız var.

Yusuf: Benim için en büyük ceza mücadelelerde takımla birlikte olamamaktı.

Hikmet: Cezam bitti. Oyundayım. Birbirimize temas olmasın. Küçük küçüklüğünü bilsin, büyük de yapması gerekeni yapar. Fiziksel temas olmasın.

Acun: Hikmet öyle bir konuşuyorsun ki durumu algılayamıyorsun.

Hikmet: Bizi izleyenler var. Fiziksel temas ve kötü söz olmasın.

Siyah Takım: 5 Beyaz Takım: 10 Birinci dokunulmazlık Beyaz Takımın oldu.