Son derece cesur bir kostüm giyen Semiha Yankı herkesi şoke etti

Şarkıcı Semiha Yankı önceki gün sahne aldığı mekanda giydiği kıyafetiyle hayranlarını şaşkınlığa uğrattı.

Eklenme: 20 Mart 2017 20:40 - Güncelleme: 20 Mart 2017 20:45

Son derece cesur bir kostüm giyen sanatçı ilerleyen yaşına rağmen fiziğiyle genç kızları kıskandırdı.
Şarkıcı Semiha Yankı önceki gün Frankie adlı mekânda konser verdi. Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yankı, “Bugün benim için çok mutlu bir gün. İstanbul’da böyle bir gecede yer almak mutluluk verici. Ben de bugün en güzel eserleri seslendirmeye çalışacağım” dedi. Yeni dönem şarkıcılara değinen usta sanatçı, “Yaklaşık 45 senedir bu işi yapıyorum, bugün hâlâ adım geçiyorsa ne mutlu bana. Fakat bence yeni dönem sanatçılardan sadece Tarkan’ın adı gelecekte anılacak. Belki 45 sene sonra sadece o olacak. Ondan başkası hatırlanmaz” diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.


Öte yandan Yankı’nın giydiği son derece cesur kıyafeti izleyicileri oldukça şaşırttı. Yankı’nın 60 yaşında olmasına rağmen formunu koruduğu görüldü.


ORYANTAL ASENA ‘DAN AÇIKLAMA
Semiha Yankı’yı dinlemeye gelenler arasında dansöz Asena ve sevgilisi Hasan Dere de vardı. İkilinin sahne boyunca bir an olsun ellerini ayırmaması dikkatlerden kaçmadı. Sevgilisinin evli ve çocuklu olduğu ortaya çıkan Asena kendisine bu konuya dair yöneltilen soruları kısa cevaplarla geçiştirdi. Çok mutlu olduğunu söyleyen Asena, “Şu an bütün olanlar yargıya intikal etmiş durumda. Ben bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum. Sadece şunu söyleyebilirim çok mutluyum” dedi.


Emre Çevik/ Sözcü