Seksi vücut 1 günde yaratılmaz!

Ece Vahapoğlu'ndan ilginç açıklamalar..

Eklenme: 07 Aralık 2009 01:06 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 05:00
İŞTE O RÖPORTAJ

SERRA KOÇAK: '60 Günde İdeal Vücut' kitabınız çok ses getirdi ve sizi spor alanında rol model yaptı. Gerçek hayatta İdeal vücut nasıl elde edilir?

ECE VAHAPOĞLU: İdeal Vücut 1 günde yaratılmaz. Öyle 21 günlük, 1 aylık kürlerle de olmaz. İdeal vücut spor ve sağlıklı beslenmenin doğru harmanlanmasıyla olur.Bir yaşam tarzı haline gelirse gerçekten faydalı olur. Kasların kalıcı bir şekilde değişmesi için de en az 60 güne ihtiyacımız var. Spor 15 yıldır benim hayatımda; sağlıklı yaşama çok önem veriyorum. Tüm bilgi ve deneyimlerimi kitaplarımda ve seminerlerimde paylaşıyorum.

SERRA KOÇAK: Özellikle kadınların daha zarif ve daha sağlıklı olmaları adına onlara tavsiye edeceğiniz favori içecek veya yiyecekleriniz var mı? Neleri hayatlarından eksik etmesinler mesela?

ECE VAHAPOĞLU: En kolay bulunan ve en doğal içecek su. Bol su için. Sabah güne bir bardak su ile başlayın. Yemeklerde bile sadece su için. Yalnızca suyun PH değerinin yüksek olmasına dikkat edin. Mümkünse alkali su için.Bir bardak suya azıcık limon sıkarsanız da alkali olur. Her sabah limonlu su!

Ayrıca gün içinde 3 ana öğün ve ara öğünler olmak üzere toplam 5 kez; yani az ve sık yemek yenmesini öneririm. Üç beyazdan uzak durarak saat 17′den sonra da karbonhidrat ve meyve yenmezse vücutta hafiflik hemen hissedilmeye başlanır.

SERRA KOÇAK: Sosyal medyayı çok aktif kullanıyorsunuz. İnsanların sizi bu kadar yakın takip etmesi nasıl bir etkileşim yaratıyor?

ECE VAHAPOĞLU: Takipçilerim harikalar. Saç rengimdeki tonu değiştirsem fark ediyorlar. Günlük yaşamımı paylaşmayı, projelerimi, imza günlerimi duyurmayı seviyorum. İnsanlara pozitif mesajlar vermek için de iyi bir fırsat. Bazen gün içinde kötü bir şey de yaşıyorum ama bunu her zaman paylaşmıyorum. İnsanları üzmek yerine mutlu etmekten hoşlanıyorum.

ECE VAHAPOĞLU OKAN'IN PROGRAMINDAYDI..
En Çok Okunan Haberler