Robert De Niro gözyaşlarına hakim olamadı!

MEDYAFARESİ ÖZEL VİDEO- Usta aktör Robert De Niro katıldığı bir televizyon programında sunucunun sorduğu soruya cevap verirken duygulandı..

Eklenme: 05 Şubat 2013 16:22 - Güncelleme: 26 Mart 2016 13:30

ROBERT DE NİRO’NUN DUYGULANDIĞI O ANLAR.. VİDEO

Bu yıl Oscar adayları arasında öne çıkan yapımlardan biri olan Silver Linings Playsook’ta oğlu bipolar bozukluktan muzdarip olan bir babayı canlandıran Robert De Niro, rol arkadaşı Bradley Cooper ile birlikte Katie Couric’in sunduğu sabah programına konuk oldu.

Couric; yönetmen David Russell’ın oğlunun da bu tür bir hastalık yüzünden tedavi görmesine gönderme yapıp "Bu filmi yaparken daha büyük bir sorumluluk hissettiniz mi" diye sordu.

Bunun üzerine De Niro "Elbette.. Anlıyorum" diye sözlerine başladı ancak devamını getiremedi.Sonra da "Duygusal olmayı sevmiyorum., ama onun ne hissettiğini kesinlikle anlıyorum" dedi.. Deneyimli aktör uzun süre gözyaşlarına hakim olamadı.

Türkiye’de Umut Işığım adıyla gösterime giren filmde Robert De Niro’nun bipolar bozuklukla mücadele eden oğlunu Bradley Cooper onun aşık olduğu genç kadını da Jennifer Lawrence oynuyor.

SEVİŞİRKEN ÇORAPLARINI HİÇ ÇIKARMAZ!

ÜNLÜ AKTÖR ROBERT DE NİRO’NUN ZOR ANLARI.. FOTO GALERİ

JENNIFER LAWRENCE KAZA ANI FOTO GALERİ!

JENNİFER LAWRENCE.. FOTO GALERİ

JENNİFER LWARENCE TRANSPARAN KIYAFETİYLE.. FOTO GALERİ

AÇLIK OYUNLARI FİLM FRAGMAN VİDEO