Nihal Olçok Fettah Tamince'nin peşini bırakmıyor!

15 Temmuz'da eşi ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok, Twitter hesabından, Atatürk Kültür Merkezi ihalesinin Fettah Tamince'ye verildiğine dair haberi paylaşarak, "İhale verildi. BU MUDUR??? Neyle, neyi takas ettiniz?" diye sordu.

Eklenme: 19 Mart 2019 23:13 - Güncelleme: 19 Mart 2019 23:20

Cumhuriyet gazetesinde yayınlanan haberinde yargıdaki FETÖ borsası iddialarını dile getirmiş, iki savcının konuyla ilgili soruşturma kapsamında açığa alındığını duyurmuştu. Haberimizin ardından 15 Temmuz’da darbeciler tarafından Boğaz Köprüsü’nde vurularak şehit olan Erol Olçok'un eşi Nihal Olçok, açığa alınan Cumhuriyet Savcısı İsmet Bozkurt için çok sert sözler sarf etmişti. Olçok, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kaça sattınız 250 şehidi" ifadelerini kullanmıştı.

 “NEYLE NEYİ TAKAS ETTİNİZ”

Odatv'nin haberine göre, Nihal Olçok, Twitter hesabından ayrıca, Atatürk Kültür Merkezi ihalesinin Fettah Tamince'ye verildiğine dair haberi paylaşarak, "İhale verildi. BU MUDUR??? Neyle, neyi takas ettiniz?" diye sordu.

Nihal Olçok'un eşi AKP’nin reklamcısı Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok 15 Temmuz darbe gecesi hayatını kaybetmişti.