O görüntüleri sızdıran müdür kovuldu!

Ergin Ataman ile yaşam koçu Şeyda Coşkun' un güvenlik kamera görüntülerinin basına sızması sonrası Polat İstanbul Otel' den basın açıklaması geldi.

Eklenme: 10 Nisan 2013 17:38 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 10:00

ŞEYDA COŞKUN VE ERGİN ATAMAN OTELDE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ -FOTO GALERİ--

Şirket adına açıklama yapan Avukat Erdal Özyıldırım;  

"Son bir haftadır, müvekkili bulunduğum şirketin sahibi olduğu Renaissance Polat İstanbul Hotel'in müşterilerinden Ergin Ataman'ın (29 Mart 2013) oteldeki görüntülerinden yola çıkarak müvekkilim işletmesi hedef alınmıştır. Gizli olması gereken bu görüntülerin basına yansımasının hizmet kusuru olduğu gösterilerek, otelimizin ticari itibarını zedeleyen ve otelimizin güvensiz bir otel olduğunu vurgulayan yayınlarda bulunulmuştur.

Şeyda Coşkun fotoğrafları için tıklayın!.. FOTO GALERİ

Otelimiz son olay hariç, bunun gibi bir oluşum veya buna benzer bir olayın muhatabı olmamıştır.

20 yıllık bu süreç içerisinde, 12 milyon kişiye hizmet veren ve bu hizmetleri sırasında bu veya buna benzer bir olayın tarafı olmayan, güvenli, iyi hizmet veren, kişi ve kuruluşlarının korunması gereken her türlü haklarına saygılı davranan, polise veya kamuya yansıyan olumsuz bir olayın tarafı olmayan müvekkilimiz şirketin oteli, müşterilerin birine ait güvenlik kamera kayıtlarının sızdırılarak, basına yansıtılmasının sorumlusu gösterilmiş ve adeta böyle bir bilgi akışını, bilerek ve isteyerek kendisi yaratmış kanaatini veren yayınlarda bulunulmuştur.

Yazılı ve görsel basına malzeme olan, müvekkilim oteli içinde yer alan asansörlerin bulunduğu ve ortak alan niteliğindeki koridorlarda kaydedilen görüntülerle basında yer alan haberler üzerine konu, müvekkil şirket yönetim kurulu talimatlarıyla derhal araştırılmalara başlanmış, çalışma ve araştırmalar devamı süresince de konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştır.Konunun tüm boyutları ile araştırılması sonucunda ise, konu açıklığa kavuşturulmuştur.

İşte o Polat Otel'in basın açıklaması;

"Yapılan araştırmalar sonucunda, basın açıklamasına konu olan kişileri hedef alan görüntülerin, maalesef otel güvenlik müdürü tarafından, 31 Mart 2013 Pazar günü flash belleğe alınarak, aynı gün otelimiz dışında Yeşilköy'de, aracı ile bekleyen bir kişiye teslim etmesi yoluyla 3. kişilere ve basına ulaştırıldığı anlaşılmıştır. Olayın aydınlanması üzerine, oluşan kesin kanaatle, görevini kötüye kullandığı tespit edilen ve Güvenlik Müdürü'nün görevine 09.04.2013 günü son verilmiş, işyeri ile ilişiği kesilmiştir. Yazılı ve görsel basına yansıyan görüntülerin, otel güvenlik müdürü tarafından 3 kişilere verilmesi sadece bu çalışanca gerçekleştirilen bir eylemdir. Olay, 20 yıllık faaliyeti içerisinden örneği olmayan nitelikteki münferit bir olaydır. Bu münferit olay nedeniyle, işveren müvekkilim şirketse gerekeni yapmıştır. Geçmişte olduğu gibi, gelecekte de müvekkil şirket otelinin özenli olduğu, gizlilik kurallarına aykırı hareket edenleri affetmeyeceği bilinmelidir."

Şeyda Coşkun'u eski sevgilisi tehdit etmiş! Otele niye gitti?

Yorumlar

Bu Haber Hakkındaki YorumunuzYorumunu Paylaş

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş
En Çok Okunan Haberler
Kısmetse Olur'da şok! Damat adaylarının grup seks kaydı internete düştü! 1 Kısmetse Olur'da şok! Damat adaylarının grup seks kaydı internete düştü!
Dünyanın en ince belli kadını kim? Beden ölçüsü kaç cm? 2 Dünyanın en ince belli kadını kim? Beden ölçüsü kaç cm?
Reza Zarrab dosyasında 6 Türk bankasının adı geçiyor 3 Reza Zarrab dosyasında 6 Türk bankasının adı geçiyor
Ankara kulisi: Hangi bakan neden gitti? 4 Hangi bakan neden gitti?
İşte o muavin diye linç edilmek istenen gencin isyanı 5 İşte o muavin diye linç edilen gencin isyanı
Müşterilerinin seks hayatını 30 yıl izleyen otel sahibinin hayatı film oluyor! 6 Müşterilerinin seks hayatını 30 yıl izleyen otel sahibi...
Fatih ve Armağan Portakal'ın bir günlük Roma kaçamağı 7 Fatih ve Armağan Portakal'ın bir günlük Roma kaçamağı
AKP'li vekillerin korkulu rüyası olan gizli moda yorumcusu yasinyobaz kim? 8 AKP'li vekillerin korkulu rüyası olan yasinyobaz kim?
Sosyal medyadaki ölüm grupları 9 Sosyal medyadaki ölüm grupları
Moskovalılar, Türk müziği ile coştu 10 Moskova'da Ruslar Türk müziği ile coştu
KPSS 'Alan Bilgisi' sınavları başladı 11 KPSS 'Alan Bilgisi' sınavları başladı
Hayvan oteline kırık kemikli Chester davası 12 Hayvan oteline kırık kemikli Chester davası
Diyarbakırlılar Erdoğan'dan bekledikleri sözleri duydu mu? 13 Diyarbakırlılar Erdoğan'dan bekledikleri sözleri duydu mu?
Şampiyonlar liginde Real Madrid'in zaferi 14 Şampiyonlar liginde Real Madrid'in zaferi
Mavi yeşil yumurtalar görenleri şaşırtıyor 15 Mavi yeşil yumurtalar görenleri şaşırtıyor
Binali Yıldırım hükümeti için güven oylaması 16 Binali Yıldırım hükümeti için güven oylaması
Yeniçeri kılıcı satışları internette patladı 17 Yeniçeri kılıcı satışları internette patladı
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: Kanla kurulan rejim kanla değişir! 18 Engin Altay: Kanla kurulan rejim kanla değişir!
Sirtaki'den Horon'a tüm danslar aynı sahnede 19 Sirtaki'den Horon'a tüm danslar aynı sahnede
Kiralık Aşk 49.bölüm fragmanı yayınlandı mı? 20 Kiralık Aşk 49.bölüm fragmanı yayınlandı mı?