Meryem Uzerli'den Can Ateş'e ağır sözler

Meryem Uzerli'yi çocuğuyla yüzüstü bırakan Can Ateş'in birçok şirketi 40 milyon TL dolandırıp kaçtığı doğrulandı. Alacaklıları ünlü işadamının peşine düşerken güzel oyuncu, Takvim'e dert yandı: "Kızımın babası olması beni utandırıyor."

Eklenme: 31 Mart 2015 09:37 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 09:44

CAN ATEŞ HERKESİ BÖYLE DOLANDIRMIŞ

Meryem Uzerli neden 5 çıplak adam istedi?
Meryem Uzerli kızının yüzünü ilk kez gösterdi
Meryem, hünkarının önünde diz çöktü

Türkiye onu gece yaşamındaki çapkınlıklarıyla tanıdı! Ancak, oyuncu Meryem Uzerli ile yaşadığı aşk bir anda "işadamı" Can Ateş'in yıldızını parlattı. Uzerli'nin gittiği her yerde Ateş'te onunlaydı. Firma, işletmelerin sigorta ihtiyaçlarını belirleyip, sigorta şirketleri ile müşterileri adına milyon liralık pazarlıklar yaptı. Sonra da müşterilerinden primleri toplayıp sigorta şirketlerine yatırıyordu. Ancak, Ateş'in sigorta şirketine yatırması gereken paraları kendi cebine attığı ve daha sonra da Meksika'da bir tatil köyüne kaçtığı ortaya çıktı. Ateş'in piyasayı milyon TL'lik dolandırmasından sonra sigorta şirketleri müşterilerine, "Priminiz ödenmedi, ödeyin, poliçeniz iptal olacak" şeklinde uyarı yazı göndermeye başladı. Sigorta şirketlerinden uyarı yazıları alan ve Ateş ile danışmanlık anlaşması yapıp paraları yatıran firmalar şoke oldu. Sigorta şirketlerine "Poliçemizi güncelleyip primi de yatırdık. Sorumluluk size aittir" cevabını verdi, ortalık karıştı.

KIZIMI GÖREMEYECEK

TAKVİM'e dert yanan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Can Ateşi'in borsada işlem yapmak için kendisinden 3 milyon TL aldığını ve geri ödemediğini belirtti. Kızının babasının dolandırıcı olmasına ise "Kızım Lara'yı kesinlikle ona göstermeyeceğim. Çok pişmanım" dedi.