Kim Kardashian'dan şok karar

Amerikalı TV yıldızı Kim Kardashian'ın imaj değişikliğine gideceği öne sürüldü.

Eklenme: 22 Ekim 2016 23:02 - Güncelleme: 22 Ekim 2016 23:44

Paris'te uğradığı 11 milyon dolarlık silahlı soygunla gündeme gelen Amerikalı TV yıldızı Kim Kardashian imaj değiştiriyor. Kardashian'ın soygunu bahane ederek daha muhafazakâr bir imaj benimseyeceği, hatta haç kolyesi bile takacağı iddia edildi.

Amerikalı televizyon yıldızı Kim Kardashian’ın, Paris’te uğradığı silahlı soygunu imajını değiştirmek için kullanacağı iddia edildi. Buna göre, Kardashian artık daha az makyaj yapacak, daha muhafazakâr giyinecek, sosyal yardım projelerine katılacak ve hatta bir haç kolyesi takacak.

Kim Kardashian’ın yakın çevresinden bir kaynağın Daily Mail gazetesine anlattığına göre, ünlü yıldız 3 Ekim’de uğradığı silahlı soygunu fırsata çevirme kararı aldı. Kaynak, “Bu harika bir fırsat. Korkunç bir durum olsa da her işte bir hayır vardır. Annesi herkesin kendisini yenilemesi gerektiğini söylerdi. Madonna’ya bakın. Kim aynı şekilde daha ne kadar devam edebilirdi? Dolayısıyla soygunun zamanlaması mükemmel. Ona spotlardan uzaklaşıp yeni imajı üzerine çalışma şansını verecek” dedi.

‘Rolls Royce ve kürke son’

Daily Mail, Kardashian’ın 3 Ekim’deki soygundan sonra sadece üç defa kamuoyu önüne çıktığına ve bu durumun zannedildiği gibi soygun sonrası travmadan kaynaklanmadığını da yazdı. Gazetenin kaynağı, Kardashian’ın yeni imajı üzerinde çalıştığını söyledi. Bu kişiye göre, ünlü yıldız çok sayıda mücevheri bir arada kullanmayı bırakıp bir haç takacak, kalçalarını özellikle ortaya çıkaran giysileri yerine daha muhafazakâr kıyafetler tercih edecek.

Kaynak, “Muhtemelen daha az gösterişli bir imajla dönecek. Daha az makyaj yapmaktan, daha az seksi poz vermekten, daha kapalı giyinmekten ve birçok sosyal yardım işi yapmaktan söz ediyor. Marka imajının gösterişini, pırlantaları, Rolls Royce’ları, kürkleri biraz azaltmanın vaktinin geldiğini de düşünüyor” dedi.

Kardashian Paris’te bir rezidansta banyoda olduğu sırada silahlı soyguna maruz kalmış ve alyansı dahil 11 milyon dolarlık mücevheri çalınmıştı.

Yorumlar

Bu Haber Hakkındaki YorumunuzYorumunu Paylaş

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş
En Çok Okunan Haberler
Hakan Şükür alt yazıyı görünce beddua yağdırdı! 1 Hakan Şükür alt yazıyı görünce beddua yağdırdı!
Önce evli sevgili sonra çıplak fotoğraf skandalı! 2 Önce evli sevgili sonra çıplak fotoğraf skandalı!
26 Mart reyting sonuçları: Survivor mı, Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber mi? 3 26 Mart reyting sonuçları: Survivor mı, Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber mi?
Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya tutuklandı 4 Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya tutuklandı
Ebru Şallı şok etti! Cem ile Harun'u aynı anda... 5 Ebru Şallı şok etti! Cem ile Harun'u aynı anda...
Acun Ilıcalı ile Banu Ilıcalı tatile gitti, Şeyma Subaşı paylaştı 6 Acun Ilıcalı ile Banu Ilıcalı tatile gitti, Şeyma Subaşı paylaştı
Rasim Ozan Kütahyalı’dan şok iddia! Galatasaray'a operasyon yapılıp kayyum atanacak! 7 ROK bombası: Galatasaray'a kayyum atanacak!
Titancı Şeranoğlu geri döndü işte yeni görüntüsü 8 Titancı Şeranoğlu geri döndü işte yeni görüntüsü
Erdoğan'ın yok dediği madde, AKP'nin kitapçığında 9 Erdoğan'ın yok dediği madde, AKP'nin kitapçığında
Milliyet yazarı bombayı patlattı: CHP'liler yeni bir televizyon kuruyor! 10 CHP'liler yeni bir televizyon kuruyor!
3 milyar dolarlık servetin sahibi Uğur Tatlıcı oldu 11 3 milyar dolarlık servetin sahibi Uğur Tatlıcı oldu
Trt Erdoğan'ın da anlatıldığı diziyi bitirdi 12 Trt Erdoğan'ın da anlatıldığı diziyi bitirdi
Ermenistan Kazakistan'ı Beşiktaşlı Aras Özbiliz'in golüyle yendi 13 Ermenistan Kazakistan'ı Beşiktaşlı Aras Özbiliz'in golüyle yendi
Havalimanında skandal! Tayt giydikleri için uçağa binemediler 14 Havalimanında skandal! Tayt giydikleri için uçağa binemediler
Savcılık, Dursun Özbek'i ifadeye çağırdı 15 Savcılık, Dursun Özbek'i ifadeye çağırdı
Aşk-ı Memnu hayatımıza bir girdi, bir daha çıkamadı 16 Aşk-ı Memnu hayatımıza bir girdi, bir daha çıkamadı
Abdülkadir Selvi: Referandum Erdoğan referandumuna dönüşüyor 17 Hızla bir Erdoğan referandumuna dönüşüyor
Ahmet Çakar'dan olay yaratan CAS iddiası 18 Ahmet Çakar'dan olay yaratan CAS iddiası
AK Partili vekil Orhan Miroğlu'na şok! Asker birden etrafını sardı... 19 AK Partili vekil Miroğlu'na şok! Asker etrafını sardı...
Kadir İnanır ekrana dönecek, Galatalı Eşref olacak 20 Kadir İnanır ekrana dönecek, Galatalı Eşref olacak