Kalk Gidelim'in ilk bölüm konuğu Gökhan Tepe

TRT 1'de izleyiciyle buluşmaya hazırlanan aile dizisi Kalk Gidelim’in ilk bölüm konuğu Gökhan Tepe olacak.

Eklenme: 14 Kasım 2017 21:36 - Güncelleme: 14 Kasım 2017 21:39


TRT 1 ekranlarında 18 Kasım Cumartesi günü izleyiciyle buluşmaya hazırlanan aile dizisi Kalk Gidelim’in ilk bölüm konuğu Gökhan Tepe olacak.

İlk bölümüyle ekranlara damga vurmaya hazırlanan dizinin konuğu ise sanatçı Gökhan Tepe olacak. Dizinin ilk bölüm çekimlerine eşlik eden Tepe, “İlk bölüm konuğu olmam beni ayrıca heyecanlandırdı. Çekimler sırasında çok keyif aldım ve eğlendim” dedi.

Yönetmen koltuğuna Hatice Memiş’in oturduğu, hikayesi Güliz Kucur’a ait olan, senaryosunu ise Baykut Badem’in ve ekibinin kaleme aldığı “Kalk Gidelim” dizisi köyünü ve ailesini terk edip İstanbul’a giderek zengin bir yaşantı yaşayan Mustafa Ali’nin iflas etmesi sonucu köye dönüşünü komik biçimde ele alıyor. Bakalım İstanbul’da yaşadığı sürece ailesini arayıp sormayan Mustafa Ali’yi köyde neler bekliyor?

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı ve Füsun Kostak’ın başrollerini paylaştığı TRT 1’in iddialı projesi Kalk Gidelim’de Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Can Kıran, Alican Okumuş, Onur Seyit Yaran, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir ve Sena Çakır gibi birçok oyuncu yer alıyor.