Filiz hafızasını kaybediyor! Bizim Hikaye 57. yeni bölüm fragmanı yayında

Fox TV'nin dünyaca ünlü Shameless uyarlaması dizisi Bizim Hikaye'nin 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Eklenme: 12 Şubat 2019 18:59 - Güncelleme: 12 Şubat 2019 19:08

Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve Ömer Sevgi'nin paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği Bizim Hikaye, 14 Şubat Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Bizim Hikaye yeni bölümde Çiçek'in eski kocasının saldırısına uğrayan Filiz hafızasını kaybediyor. Elibol ailesi ve Barış, Filiz için seferber oluyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hikmet’in durumunu öğrenen Filiz bir yandan kardeşiyle uğraşırken, bir yandan da Hikmet’i kurtarmak için kendi başını yakan Barış’ın kurtulması adına çabalamaktadır.

Bu son olay Barış’ın kimliğini saklamasını imkansız hale getirmişken, Çiçek’in müdahalesiyle iş tatlıya bağlanır. Fakat Filiz, Hikmet’in sakladıklarından ve işleri bu hale getirmesinden dolayı tüm aileye tavırlıdır. Sonunda Barış’ın da kendisinden sakladıklarını öğrendiğinde Filiz’in sabrı taşar ve herkese bir ders vermeye karar verir.

Ancak bunun için Fikri’yle işbirliği yapmış olması işlerin daha çok karışmasına neden olur. Barış ise Nihal’den kurtulmak için Merve’yle işbirliğine devam etmektedir.

Merve’nin Nihal hakkında öğrendikleri işlerin hiç de sandıkları kadar basit olmadığını ortaya çıkarır. Bu arada Hikmet’in kaçırdığı çocuğun babası da, başına gelenlerin acısını Filiz’den çıkarmaya çalışınca işler kontrolden çıkar ve Filiz kendini büyük bir tehlikenin ortasında bulur. 

Bizim Hikaye 57. yeni bölüm fragmanı için tıklayınız