Fikret Orman: Quaresma duygusal biri

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ın yeni sezon hedefleriyle ilgili beIN Sports'a özel açıklamalarda bulundu. Ricardo Quaresma'nın takımdan ayrılacağına dair söylentilerine de açıklık getirdi.

Eklenme: 24 Haziran 2019 21:34 - Güncelleme: 24 Haziran 2019 20:39

Beşiktaş'ın yeni sezon hedefleriyle ilgili beIN Sports'a özel açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ricardo Quaresma'nın takımdan ayrılacağına dair söylentilerine de açıklık getirdi.

Orman, "Quaresma konusunda benim bildiğim, bilmediğim bir gerçek yok. Kamuoyunun önünde bir camia burası. Gazeteciler bizden daha hızlı öğreniyor bazı şeyleri bazen. Şeffaf bir kurum burası.

Quaresma ilk geldiğinde 2.5 sene oynadı sanırım, 4 sene de oynadı. 6.5 senedir bizde. Bu ilişkiler duygusal ilişkiler değillerdir. Profesyonel ilişkiler. Ricardo'nun 1 yıl daha sözleşmesi var. Bu duygusal bir iş değil ama Ricardo duygusal bir arkadaşımız. Gazetelerdeki haberlere duygusal tepki veriyor. Bizim sakladığımız bir şey yok" dedi.

Başkan Fikret Orman, Burak Yılmaz hakkında ise şöyle konuştu:

"Burak Yılmaz'a teklif geldi ama tatmin edici değil. Burak Yılmaz'ın transferi bizim açımızdan konuşulur bir şey değil. Burak futbolu burada bırakmak istiyor, bizim onunla anlaşmamız bu şekilde"