Fenerbahçe çöktü, bir de biz vuralım demek Beşiktaş'a yakışmaz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerle akşam yemeğinde buluştu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Devlet Bahçeli, birbirinden çarpıcı mesajlar verdi.

Eklenme: 20 Şubat 2019 14:51 - Güncelleme: 20 Şubat 2019 14:53

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerle buluştuğu akşam yemeğinde "'Fenerbahçe diz çöktü, şuna bir de biz vuralım'... Bu Beşiktaş'a yakışmaz. İki takıma da derbide berabere kalmalarını tavsiye ederim." dedi.

ESPRİLİ DERBİ YORUMU: BERABERE KALSINLAR

Beşiktaş – Fenerbahçe derbisi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Berabere kalmalarını tavsiye ederim. Yenilirse Beşiktaş'a ayıp olur, yenerse Fenerbahçe farklı düşünmeye başlar. 'Sen de ol ben de ol beraber olalım' derse berabere kalmalarında yarar var.

BJK şampiyonluk yarışından uzaklaşır...

'Fenerbahçe diz çöktü şuna bir de biz vuralım'… Bu Beşiktaş'a yakışmaz. Kartallar yüksekten uçar. Seçime girerken Fenerbahçe ile ilgili farklı konuşsak burada on Fenerbahçeli var oy vermemeyi düşünse al işte gittik.

Zamanında Mesut Yılmaz'a Fenerbahçe taraftarı 'Sandıkta görüşürüz' pankartı açmıştı...

Ama biz biraz farklıyız biz Çarşı grubuyuz.

"ÇARŞI BİZİM TABİRLE DELİKANLI ÇOCUKLARDIR"

Beşiktaş Belediyesi de sizde..

Evet Beşiktaş bizde. Belediyeyi bize verdiler çünkü CHP'nin elinden ancak biz alırız orayı. Adayımız genç dinamik bir arkadaşımız.

Kazanırsanız bir Beşiktaş maçına gidersiniz değil mi?

Benim bir tane Ford Mustang'im var. Plakası 06 BJK 001. İstanbul'da Beşiktaş'taki seçim çalışmasına onunla gideceğim, eğer fırsat bulursak.

Beşiktaş'ta Çarşı ruhuna güveniyorsunuz galiba efendim...

Çarşı Beşiktaş'ın ruhudur. Bizim tabirimizle delikanlı çocuklardır.