Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır'a yırtıcı kuşlarla işkence!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 129. son bölümüyle ekrana geldi. EDHO son bölümde Hızır Çakırbeyli, Zeki tarafından tuzağa düşürüldü. Zeki, Hızır'a kuşlara yem etmek için bağlandı. Hızır korkunç bir işkenceyle karşı karşıya kaldı.

Eklenme: 20 Mart 2019 09:37 - Güncelleme: 20 Mart 2019 09:39

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 19 Mart Salı ekrana gelen 129. son bölümüyle nefes kesti. EDHO son bölümde, Hızır'ın Mesut'a düzenlediği bombalı saldırının ardından savaşın boyutları arttı. Mesut kendisi ile anlaşma yapmaya gelen Ünal'a kendisine yapılan saldırının bedelini tüm Çakırbeyli Ailesi'nin ödeyeceğini söyledi.

Bombalı saldırı nedeniyle gözaltına alınan Hızır ise tuzağa düşürülerek Zeki'ye teslim edildi. Zeki, Hızır'la fazla konuşmadan bir kazığa bağlatılarak yırtıcı kuşlara yem edilmesini istedi. Çiftlikte açık arazide bağlanan Hızır, Zeki'nin beslediği yırtıcı kuşların saldırısına uğradı.

Hızır canıyla uğraşırken, Alpaslan ve adamları ise Hızır'ı kurtarmak için operasyon yaptı. Ancak adamları çiftliğe baskın düzenleyerek Hızır'ı kurtardı.

Diğer yandan ise Hızır, Ünal Kaplan'ın kendilerine ihanet ettiğini söyledi. Hızır'ın saldırısında sağ kurtulan Mesut ise herkes için bir tehdit oluşturmaya devam etti. İşte EDHO son bölümde yaşananlar.