Elimi Bırakma 20. yeni bölüm fragmanında Cansu ile Kadir yakınlaşması

Elimi Bırakma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine ilginç dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Azra’nın habersizce evden ayrıldığını düşünen Feride çok üzüldü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi.

Eklenme: 03 Aralık 2018 19:16 - Güncelleme: 03 Aralık 2018 19:23

Elimi Bırakma 19. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Feride Hanım, Azra’yı çok kırgın. Ve ikisi yüz yüze bu durumu konuşuyorlar. Azra’nın en büyük destekçisi ise Cenk. Bir de hiç beklemedik şekilde Kadir bir kez daha hayatlarına giriyor. Cansu’nun Kadir’i tanıması da cabası. Elimi Bırakma 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…

Elimi Bırakma 19. son bölümde; Azra evinden uzak dışlanmış gibi hissediyor. Cenk ondan vazgeçmeyeceğini söyleyerek eve döndürmek istiyor. Serap'ın ise gözü dönüyor ve Feride Hanım'a Azra ile Cenk'in ilişkisinden bahsetmeyi düşünüyor.

Cansu babasının hayatta olduğunu Burhan'dan öğreniyor. Ama Burhan'ın öz babası olduğunu henüz bilmiyor. Kadir'le hesaplaşan Cansu'nun Azra'ya Mert darbesi vurmak istiyor.

Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 19. son bölümde yaşananları öğrenebilirsiniz.

Azra Cansu'nun tahriklerine karşı yenik düşüyor. Cansu'nun oyunları Çelen ailesinden destek alıyor. Azra evi terk ediyor ama Feride Hanım'ın haberi yok. Azra'nın gidişinden üzgün olansa sadece Arda ile Cenk..

Feride Hanım Azra'nın gidişine çok kırılır ama yine de ne Serap'a ne de diğerlerine karşı Azra'yı korumaya devam eder. Hatta her şeyden habersiz Mert ile konuşur. Onun yeniden ablasına yaklaşması için uzunca anlatır.

Yeni bölümde de Serap Feride Hanım'ın bu tavrından güç alıp Azra'nın evdeki izlerini silmeye çalışır. Ancak Feride Hanım Azra'nın odasının dönecekmiş gibi kalmasını ister.

KADİR HEDEFE KİLİTLENDİ

Kadir, Melis ile oynadığı oyundan pişmanlık duyar. Sadece Cenk'in üzerine gitmesi gerektiğine karar verir. İlk adımı da Feride Hanım'ın gözüne girmek olur. Azra ile Cenk, Kadir'i Feride Hanım'ın ofisinde görünce çok şaşırır. Ayrıca Azra'nın Mert'in velayetini alması için açtığı davaya da o bakar.

Hatta Cansu, Kadir'le konuşup ‘Azra'nın Mert'in velayetini almasını istediğimizi mi sanıyorsun' diyor. Ama Kadir'in planı bambaşka. ‘Velayeti almasını sağlayacağım demedim' diye karşılık veriyor.

CENK AZRA'DAN VAZGEÇMİYOR

Cenk Azra'dan vazgeçmiyor. Azra'yı arkadaşının evinde ziyaret ediyor. Hem kafasını toplamasını hem de valizini toplamasını istiyor. Ve ‘her şeyden vazgeçerim ama senden asla' diyor.