Tosic ve Jelena yengeden yasak aşk ve aldatma iddialarına açıklama

Hırvat ve Sırp basını Adem Ljajic, Dusko Tosic ve Anderlecht forması giyen Ognjen Vranjes'in sevgililerini konuşurken Tosic ve Karleusa'dan iddialara yanıt geldi.

Eklenme: 10 Ocak 2019 21:22 - Güncelleme: 10 Ocak 2019 21:38

Eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic’in, eşi Jelena Karleusa’nun telefonunda Bosnalı futbolcu Ognjen Vranjes’e ait mesajlar bulduğu iddiasına ikiliden yanıt geldi.

Çin’de Guangzhou forması giyen 33 yaşındaki savunma oyuncusunun ülkesi Sırbistan’a döndükten sonra Jelena’nın telefonunda Vranjes’e ait mesajlar bulduğu iddia edildi.

Tosic’in gördüğü mesajlar sonrasında Vranjes’i arayarak tehdit ettiği ve ikilinin ayrılık aşamasına geldiği belirtilirken Jelena’nın tatil yapmak için Türkiye’ye gittiği ifade edildi.

Ancak konu hakkında Bosna basınına açıklamalarda bulunan Tosic ve Jelena, yapılan haberlerin ailelerine saldırı amacını taşıdığını dile getirdi.

Futbol yaşantısını Çin’de sürdüren Tosic, “Kimsenin telefonunu almadım ya da kimseyi tehdit etmedim. Gazetecilerin neden böyle bir yolu seçtiğini merak ediyorum. Tüm düşmanlarımıza uzun bir ömür diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ayrılık iddiaları hakkında konuşan Jelena ise, “Evliliğimizde hiçbir sorun yok, her şey yolunda. Kötü insanlar, kötü niyetler, bunların hepsi bumerang gibi onlara geri dönecek. Aileme yapılan bu saldırı ilk değil son olmayacak” şeklinde konuştu.

Öte yandan Tosic’in iki gün önce Instagram’dan yaptığı paylaşım da çıkan haberlere yanıt niteliğindeydi.

JELENA VE TOSIC HAKKINDAKİ İDDİA NEYDİ?

Hırvat ve Sırp basınında yer alan haberlere göre, Beşiktaşlı Adem Ljajic’in eski sevgilisi Sofija Milosevic, Tosic ile aşk yaşamaya başladı.

Bir süre sonra da Tosic, Jelena’nın telefonunda Belçika temsilcisi Anderlecht takımında forma giyen Ognjen Vranjes ile mesajlarını yakaladı. Vranjes’i arayıp tehdit eden Tosic, aynı sertlikle karşılık gördü.

Sırp basını 2 çocuğu olan Tosic ve Jelena’nın boşanmak üzere olduğunu ve dava sonuçlanır sonuçlanmaz güzel şarkıcının Vranjes ile evleneceğini iddia etti.