Diriliş Ertuğrul 127. yeni bölüm fragmanı! Baskın var...

Diriliş Ertuğrul 127. yeni bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam 126. son bölümü ile ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'da nefes kesen dakikalar yaşandı. Ertuğrul'un düşmanları peşini bırakmıyor.

Eklenme: 06 Aralık 2018 11:01 - Güncelleme: 06 Aralık 2018 11:04

Kayı obasına baskın yapılacak. Peki Ertuğrul ve Gündüz Alp nasıl bir savaşın ortasında kalacak? 

TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 126. son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi.

Dizinin son bölümünün ardından 127. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul 127. bölümü ile 12 Aralık Çarşamba akşamı TRT 1'de...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 126. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İlbilge Hatun, handa babası Umur Bey’in öldürülmesinin ardından Ertuğrul’dan bunun hesabını sormuştu. Umuroğlu alpları ise, Ertuğrul’dan bunun cezasını kesmeye yeltendiklerinde, Ertuğrul onlara haddini bildirmişti.

Gündüz, bu cinayetin üzerine kaldığını öğrenmiş ve üzerindeki kara lekeyi temizlemek için kaçmıştı. Dragos ise adamlarıyla birlikte zaferinin tadını çıkarmıştı.

İlbilge, Ertuğrul ile konuşmasının ardından onun sözüne güvenmişti. Ancak Dragos’un yaptığı planla İlbilge, Ertuğrul’a olan güvenini kaybederek Gündüz’ün peşine düşerken, Ertuğrul da Kara Bela’nın tuzağına düşmüştü…
 
Ertuğrullar, Kara Bela’nın tuzağından kurtulabilecek mi? Gündüz’ün akıbeti ne olacak? Onu İlbilge’nin ellerinde nasıl bir son bekliyor? Kayılar ve Umuroğulları arasındaki gerilim tırmanacak mı? Ertuğrul ve İlbilge, Umur Bey’in gerçek katiline ulaşabilecek mi?

Dragos’un yeni tuzakları ve buna karşın Ertuğrul’un hamleleri ne olacak? Evdokya’nın Tekfur Yannis’e götürdüğü kolyedeki sır ne? Ertuğrul, kim olduğunu bilmediği gizli düşman Dragos’tan ailesini ve obasını muhafaza edebilecek mi?