Dilara Kayalı kimdir? Nusret'le verdiği seksi pozu çıktı

İşte Benim Stilim yarışmacılarından Dilara Kayalı hali vakti yerinde olan isimlerden. Instagram hesabına bakılacak olursa da İstanbul'un lüks mekanlarından çıkmıyor.

Eklenme: 24 Kasım 2016 14:03 - Güncelleme: 24 Kasım 2016 14:14

Peki kimdir Dilara Kayalı, instagram hesabında neler var, kaç yaşında? Kendisini alışveriş tutkunu olarak niteleyen Dilara Kayalı 23 yaşında ve aslen Bursalı. Kendisini İşte Benim Stilim videosunda şöyle tanıyor;

ÇOK İDDİALI KONUŞUYOR
Dilara Kayalı maddi durumunun iyi olmasının verdiği rahatlıkla alışverişe para yağdırıyor. İşte Benim Stilim'de çok iddialı olan Dilara Kayalı bunu "Güzel olduğum kadar iyi giyindiğimi düşünüyorum. Tarz olmak bir bütünlükse ben bu konuda çok iddialıyım" sözleriyle dile getiriyor.

DİLARA KAYALI'NIN INSTAGRAMI
Dilara Kayalı'nin instagram hesabından lüks mekanlar ve Türkiye dışı tatillerden kareler yansıyor. Maddi durumunu yansıtmaya yönelik olan bu karelerde şuh ve seksi olma kaygısı öne çıkıyor. Instagram hesabından yansıyan bir karede ise ünlü et ustası Nusret yer alıyor.


NUSRET İLE SEKSİ POZ
Dilara Kayalı şuh olma merakını Nusret ile verdiği bu pozda da sürdürmüş. Elindeki hamburgeri ısırırken seksi bir poza girip objektife kendini böyle yansıtmış. Instagramdaki diğer kareleri de bundan farklı değil. 

Etiketler : dilara kayalı