Çin bayrağı üzerinde neyden 5 adet var? Hadi ipucu sorusu 22 Ekim 2018

Hadi ipucu Çin bayrağı üzerinde neyden 5 adet var sorusu cevabı ve joker kodu araştırılıyor. Hadi ipucu 22 Ekim sorusu nedir? 22 Ekim’de Hadi’de ipucu olarak “Hadi bugün 12:30'da.

Eklenme: 22 Ekim 2018 10:00 - Güncelleme: 22 Ekim 2018 10:03

Hadi ipucu Çin Bayrağı üzerinde ne var sorusu araştırılıyor.Hadi ipucu 22 Ekim sorusu cevabı ve joker kodu araştırılıyor. Hadi Bilgi Yarışması vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. 22 Ekim’de Hadi’de ipucu olarak “Hadi bugün 12:30'da.

Haftanın ilk gününden günaydın, Hadiciler Ülkelerin bayraklarına ne kadar aşinayız? Mesela yukarıda Çin Seddi var Çin bayrağını biliyor muyuz? Üstünde neyden 5 adet var?” sorusu soruldu.

Çin Halk Cumhuriyeti bayrağı günümüzdeki hali ile 1 Ekim 1949 yılında göndere çekilerek kullanılmaya başlanmıştır.

Ülkede resmi olarak Kırmızı Bayrak olarak adlandırılan bayrak, kırmızı rengin üzerine bayrağın sol köşesinde bulunan sarı renkli bir büyük ve dört küçük yıldızdan oluşmaktadır. Geçtiğimiz haftalarda AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi.

Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada.

Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Jokerler yanlış cevap verilse bile yarışmaya devam etmeyi sağlıyor.

22 EKİM 12.30 İPUCU

SORU: Hadi bugün 12:30'da. Haftanın ilk gününden günaydın Hadiciler Ülkelerin bayraklarına ne kadar aşinayız? Mesela yukarıda Çin Seddi var Çin bayrağını biliyor muyuz? Üstünde neyden 5 adet var?

CEVAP: Yıldız

Çin Halk Cumhuriyeti bayrağı günümüzdeki hali ile 1 Ekim 1949 yılında göndere çekilerek kullanılmaya başlanmıştır. Ülkede resmi olarak Kırmızı Bayrak olarak adlandırılan bayrak, kırmızı rengin üzerine bayrağın sol köşesinde bulunan sarı renkli bir büyük ve dört küçük yıldızdan oluşmaktadır

En Çok Okunan Haberler