''Cennete giden kadın istediği kadar cima edecek!''

\"Damacanayla seks küçük günahtır\" diyen Cübbeli Ahmet Hoca'dan helal seks fetvası! Avret yeri görmenin unutkanlık yapacağı dahil bakın neler neler diyor hoca...

Eklenme: 09 Ağustos 2009 09:45 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 05:18

Cübbeli Ahmet Hoca, 23 Temmuz ve 2 Ağustos'ta Habertürk'te önce Fatih Altaylı'nın, ikinci programda da Fatih Altaylı ile birlikte Murat Bardakçı'nın karşısına oturdu. Bugüne kadar televizyonda onlarca programda, onlarca insanla karşılaşmış Altaylı ve Bardakçı; nefes almadan bir Arapça, bir Türkçe konuşan, kendinden tercümanlı Hoca'nın karşısında zaman zaman şaşkınlıklarını gizleyemediler, zaman zaman kahkahayı bastılar. Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı'nın onlarca kez sorduğu "Peki siz nereden biliyorsunuz bunu" sorusuna her seferinde ayetlerle yanıt verdi.

Cübbeli'nin şok eden Barbie Bebek yorumu için tıklayın

Cübbeli Hoca, Teke Tek'teki bebeği tahrik edici buldu mu?

Hoca, programda, Allah'ın affetmek için bahane aradığını, ahirette asap bozulma ihtimalinin olmadığını, orada sinir sistemsiz dolaşacağımızı söyledi. Sanki öbür tarafa gitmiş de gelmiş gibi bize sahne sahne olacakları tarif etti. Bir de iyi haber verdi: Son ana kadar tövbe etme hakkımız var! Hatta, "90 senelik kaşarlanmış gavur bile tövbe etse, Allah affeder" dedi. Üçüncü kez, ama bu kez karşısında îslam Tarihi araştırmacısı İsmail Nacar olduğu halde Teke Tek Özel'e gelmeyi de kabul etti: "Mahmut Hoca bana 'Faydası vardır, çık' dedi. îki, üç kerede bu gizem çözülmez herhalde..."

Damacanayla seks küçük günah! Cübbeli'den yılın yorumu için tıklayın

Avret yeri görmek unutkanlık yapar! Seks fetvası için tıklayın

 

Biz de bir dahaki programa kadar daha iyi tanımanız amacıyla, Cübbeli Ahmet Hoca'nın İslamiyet'te cinsellik, Barbie, damacanayla mastürbasyon, kadınlarla helal seks gibi konulardaki fikirlerini derledik...

AHMET'KEN NASIL CÜBBELİ AHMET OLDU

Nakşibendi Tarikatı'nın Ismailağa kolunun önde gelenlerinden 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, küçükken cübbe ve sarığa çok meraklıydı, annesinin namazlığını alıp başına sarar, namaz kılardı. Kibrit kutusundan cami, çöplerinden de cemaat yapar ve onlara namaz kıldırırdı. Fahri Efendi'den ders aldıkları sırada, doktorun oğlunun da adının Ahmet olması üzerine, Fahri Efendi bu iki çocuğa hitap etmede karışıklık olmasın diye, Ahmet Mahmut Ünlü'ye 'Cübbeli Ahmet' ismini koydu. O gün bugündür, Ahmet Hoca "Cübbeli Ahmet" diye anılır oldu.

KADİR GECESİ ZİNA YAPARSAN BÜYÜK GÜNAHA GİRERSİN
"Bu zina gibi, livata gibi büyük bir günah değildir. Damacanayla seks küçük bir günahtır. İslam'da şehvetle bakmak haramdır. Böylesi bir bakışla insan duvara da baksa kadına da baksa harama bakmış olur. İnsanların nikah yollu evlilikleri helaldir. Fakat bunun dışında tatmin yolu arayanlar günah işlemiş olacaktır. Damacanayla seks küçük bir günahtır. Ama, hayvana tecavüz büyük
günahtır. Milletin karısına kızına saldıracağına, mastürbasyon günah değildir. Dayandı kapıya artık durumu varsa, haramdan kurtarması lazım. Tövbe kapısı açıktır. Çapkınlıkta da, minareden karı kız kollarsan başka, kapıdan ', kollarsan başka! Minarede kollarsan bu karı kızı, iş değişir,  Zinayı kerhanede yaparsan haram, ama Kadir Gecesi yaparsan çok fena. Kabe'de yaparsan, taş olursun!

BAŞ AÇIK NAMAZ KILINMAZ

"Adet dönemlerinde kadınlar ımaz kılamaz. Bu Hadis-i arifte vardır. Namaz da kılamaz, oruç da tutamaz, unun kazası yoktur. Kadın de yalnızken, başı açık namaz da kılamaz. Namazın altı şartı var. Avretini örtecek. Erkek olsun kadın olsun fark etmez. Kadın dma da kılsalar örtecek, eğil' diyenler, uyduruyorlar, kadının avret yeri daha geniş, din nasıl göğsü açık dolaşamaz, göğsü açık da namaz kılamaz."

EŞCİNSELLER BAŞKA GÜNAHLARDAN KAÇSIN
"Tövbesi var. Alışkanlık işte, bırakamayanlar var. Allah kurtarsın. Ama tabii bu haramdır. Livata haramdır. Yaptığı işin haram olduğunu bile bile yapıyorsa, günahkardır. Günahlarımızdan ve sevaplarımızdan farklı yargılanırız. Eğer homoseksüel birisi livata ettiyse, bu onun diğer sevaplarının yok sayılacağını göstermez. Diğer günahları yapmamaya çalışması lazım. Hatta içindeki duyguları bastırmaya çalışması lazım. Adam öldüren, zina edenler cennete girebilecekken eşcinseller neden girmesin? Olmaz öyle şey. Başka günahlardan kaçabildiği kadar kaçsın. Ama bundan da vazgeçmeye çalışsın. Dosyayı azaltmaları lazım, çünkü sevap günah tartılacak. 'Hermafroditler için ise' diyecek bir şey yok. Allah onu öyle yaratmış, bunun sebebini sormaz. Hangi tarafı ağır basarsa, ona göre tercihini yapar. Onların orucu, namazı geçerlidir."

RAP DİNLEYEN CÜBBELİ HOCA
"Sagopa Kajmer, çok kültürlüdür. Bestelerinin içerikleri düşündürücüdür, şirk içermez. Kültürü de var. Fars dili edebiyatı mezunu... Çok okumuş. Hassasiyetler onda oluştuktan sonra, kadere falan söven, şirk lafzı içeren şeyler yapmaz. Müstehcen, kadının ağzını, dudağını tasvip eden şeyler yapmaz. Helal, haram hududu var. Besteyi de kendi yapıyor."
ijiıpkafipt

EŞLERİNİZ TARLALARINIZDIR
"Nikahlı, evli insanlar cinsi ilişkilerde küçük livataya düşebiliyorlar. Cemaatin hanımlarından şikayet geliyor. 'Kocamız işte efendim filmde seyretmiş, bir yerde seyretmiş; Allah muhafaza bu şekilde istimal etmeyi bize teklif ediyor ve bizi zorluyor.' Hadis-i Şerif bu ümmetin sonunda, 'Kıyamet çok yaklaşınca, birtakım şeyler belirecek, bunlar benim ümmetimde zuhur edecek' diyor. 'Ümmetim yanlışlar yapacak' diyor. Bir adamın eşiyle arka yönden, büyük abdest mahallinden birleşmesi, Allah'ın, Peygamber'in de kızdığı, lanet yağdırdığı kötü amellerdendir. Bu ne iştir? Eşleriniz sizin ekin tarlanızdır, onlara çocuk ekersiniz. Çocuk olan noktadan müsade vardır ama bunun tersinden cima olmaz. Hayızlı bir kadınla da cima yasaktır. Hayız halinde olsun olmasın, arka tarafından cinsi şekilde yaklaşana Allah lanet eder. Çok büyük günahtır. Yani bunun ne kefareti var diye sorulur mu? Cehennemi ateşleri yakar! Ocağın yanar. Allah işini tersine döndürür, bütün bereketin biter.
Müslüman bir ocakta nasıl olur bu? Allah muhafaza. Bunlar kıyamet alametidir. 'Allah benim karımla ne yaptığıma ne karışır' diyenler olabilir. Allah sana karını emanet etmiştir. Sen diyebilir misin ki Allah ne karışır? Sınır vardır. Makat bölgesi, döl yatağı olmadığı için, ters ilişki haramdır. Dübürden, makattan yaklaşan melundur. Bu hadise göre bu lanetten uzak durmak lazımdır. Rahim yoluna hayızken yaklaşmak haramdır. Temiz halinde, rahim yoluna yaklaşmanın her türlüsü helaldir. Diz kapağıyla göbek arasına hayızken (regl) yaklaşılmayacak. Hayız halinde vücudun çıplak bölgesine değmek helaldir. Eğer helal yoldan tahrik edecekse ve bir cinsel yakınlıkta yardımcı olacaksa, beis değildir. Normalde birbirinin avret yerlerine bakmak unutkanlık getirir. Unutkanlık da iyi bir şey değildir. Tenasül uzvunu ağza almak, bu müsait değildir. Bizim mezhebimiz buna müsait değildir. Ağızlarınız Kur'an yoludur. Bunu Kur'an yoluna karıştırmak uygun değildir."

CENNETE GİDEN KADIN İSTEDİĞİ KADAR CİMA EDECEK
"Cennete giden kadınlar, evlilerse kocalarına verilecekler. Yalnız çok adamla evlendilerse, son kocaya verilecekler. Kadının kocası çok kötü bir adamsa, alkolikse, kadını dövdüyse, zaten cennete giremeyecek. Cennete tek başına giden kadın, dünyadaki şehitlere verilecek. Ama kadın orada beş erkek isteyemeyecek, sadece bir erkek isteyecek ama o adamın beş erkek gücü olacak, ona her türlü zevki tattıracak. Cennete giden erkeklerin tenasül uzuvları eğilmez. Kadınlara, bir tane erkek verilse de o erkek cimadan hiçbir zaman kaçmayacak, sürekli yapabilecek, kadın da istediği kadar cima edecek. Erkeğe de huriler verilecek. Cennette herkes birbirini tanıyacak. Bir kadın kocasından şikayetçiyse, kocası onu dövüyorsa, sıkıntısı varsa, bıktıysa; ölmeden boşasın, böylece ahirette eski kocasıyla uğraşmaz."

BARBIE BEBEK BÜYÜK KADIN FİGÜRÜDÜR
"Bu bebek falan değil, karının minyatür hali. insanları tahrik edecek oyuncak bebekler yapılıyor. Biz bundan tahrik oluyoruz, demedik. Bu bebeğin bikinilisinden bahsediyoruz. Bu kadar uzun saç, bebek saçı değil. Benim demek istediğim; çocuklara rol model olması yanlıştır. Bu büyük kadının figürüdür, bu bebek değildir, bebek ise caizdir. Bunun daha kapalıları da var. İran yaptı, ben isterseniz size çarşaflısını getiririm. Ben bir marka vermedim. Şu saç zararlı, kültür emparyalizmine maruz bırakıyor. O yaşta bebeğin saçı o kadar uzun olur mu, bacağı öyle olur mu?"

İSLAM TARİHİ ARAŞTIRMACISI İSMAİL NACAR, CÜBBELİ AHMET HOCA'NIN SÖZLERİNİ YORUMLADI

Dediklerini ciddiye almasanız çok iyi olur
"Kendisinin babasını tanıyorum. Mahmut Efendi'yi yakinen biliyorum. Ama Cübbeli Ahmet Hoca'nm dediklerini ciddiye almasanız çok iyi olur. Bu eften, püften yakışıksız şeylerin haddi hesabı yok. Saçma sapan şeyler söylüyor. Bunların temel kitaplarını dikkatle incelemek lazım, çünkü temelden büyük hatalar var. Televizyonda birkaç kez söyledim, 'Peştemalli Şeytanlar'dan bahsediyorlar, öyle yanlışlar var ki kitaplarında, bunları sorgulamak lazım.
Hadis metodolojisini bunlarla konuşmak mümkün değil. Hz. Peygamber'in hadislerinin sayısı 40'ı bulmaz, zira kendisi yasaklamıştı. Değil ki bu müstehcen şeylerle ilgili, gelecekle ilgili de hadis olmaz. İnsanlar sorgulamadan bunu kabul ediyorlar, hoşlarına gidiyor. Yaptıklarına günah bile denmez. İlkçağlardaki ilahlar arasındaki kavga kültürünü götüren insanlar bunlar... Bunlar hasta! "Kadınları okutmayın" diye hadis var diyorlar. Bence, insan bunu söylemeye bile utanır, bırakın böyle bir şeye hadis demeyi! "Hz. Peygamber'in cesedi çürümemiştir" diyor. Kur-an'a aykırıdır bu. Her insan doğar, yaşar, ölür. Kulların cesetlerinin çürümesi büyük bir nimettir. Çürümek, toprağa gitmek bir rahmettir, bir nimettir, öbür dünyaya da zaten bu suretimizle gitmeyeceğiz ki... Böyle bir şey olabilir mi? Hurafe olan, tabu olan zihniyettir bu. Bunları ortadan kaldırmanın tek yolu akıldır, barıştır. Peygamberlere gelen vahiyler temel alınmalıdır. Bunlar önü alınamaz bir halde gidiyorlar, sistem de onları engellemiyor."

'KOMŞU KARISIYLA İLİŞKİYE GİRME YANARSIN'
"Normal zina başkadır, tecavüz başkadır Eden, büyük ceza alır. Alan razı, veren razı durumu varsa, bu günaha girer. Komşu karısıyla ilişkiye girmek en büyük ikinci günahtır. Allah'a ortak koşmaktan sonraki en büyük ikinci günahtır.

'7 BÜYÜK GÜNAHTAN SAKIN'
Günahların hepsi standart değil. Yedi büyük günah var: Allah'a ortak koşmak, namuslu kadınlara iftira atmak, Hac'dan kaçmak, taciz, haksız yere adam öldürmek, yetimin hakkını yemek. Yasakladığın günahların büyüğü var, küçüğü var. 'Sen büyüğü hallet, ben küçükleri hallediyorum' diyor, eğer yedi büyükten sakınırsan."

Elif Key - Gazete Habertürk

Yorumlar

Bu Haber Hakkındaki YorumunuzYorumunu Paylaş

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş
En Çok Okunan Haberler
Sefa Doğanay Bahar Candan taklidiyle İşte Benim Stilim'i salladı 1 Sefa Doğanay Bahar Candan taklidiyle İşte Benim Stilim'i salladı
28 Mart Salı reyting sonuçları: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı, Anne mi? 2 28 Mart Salı reyting sonuçları: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı, Anne mi?
Cem Küçük tutuklanan Halkbank yöneticisine sert çıktı: Ne işin var Amerika'da? 3 Cem Küçük'ten tutuklanan Halkbank yöneticisine tepki
Kulis: AKP'ye gelen anket sonuçları Erdoğan'ı kızdırdı mı? 4 AKP'ye gelen anket sonuçları Erdoğan'ı kızdırdı mı?
Son dakika: Nurseli İdiz İzmir'de gözaltına alındı 5 Son dakika: Nurseli İdiz İzmir'de gözaltına alındı
Ünlü oyuncu Cristina D'Alberto Rocaspana mini etek giydiğini unutunca... 6 Ünlü oyuncu Rocaspana mini etek giydiğini unutunca...
Tuvana yine öptürmedi dudaktan 7 Tuvana yine öptürmedi dudaktan
Hakan Çelik, Erdoğan ile televizyon programı yaptı diye bir kadının tacizine uğradı 8 Nagehan Alçı: Hakan Çelik, bir kadının tacizine uğradı
Timur Savcı Osman’ın Yeri'ne servet ödedi! 9 Timur Savcı Osman’ın Yeri'ne servet ödedi!
Meral Akşener'e FETÖ şoku! 10 Meral Akşener'e FETÖ şoku!
Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ilk tartışmayı kameralar önünde yaşadı 11 Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ilk tartışmayı kameralar önünde yaşadı
Fehmi Koru: Hakan Fidan Pensilvanya'ya iki kez gitti 12 Fehmi Koru: Hakan Fidan Pensilvanya'ya iki kez gitti
Cem Yılmaz hakkında flaş suç duyurusu 13 Cem Yılmaz hakkında flaş suç duyurusu
Kerem Bürsin meğer diyabet hastasıymış! 14 Kerem Bürsin meğer diyabet hastasıymış!
Adnan Hoca'nın yeni kediciği Betül'den seksi dans 15 Adnan Hoca'nın yeni kediciği Betül'den seksi dans
Survivor'da Sema: Ayakkabı bağcığıyla oğlumu kendime bağlıyordum! 16 Survivor'da Sema: Ayakkabı bağcığıyla oğlumu kendime bağlıyordum!
Kargocu kılığında geldi, Hürriyet yazarına saldırdı! 17 Kargocu kılığında geldi, Hürriyet yazarına saldırdı!
Eda Taşpınar alay konusu oldu: Kaşık çatal tutabilir 18 Eda Taşpınar alay konusu oldu: Kaşık çatal tutabilir
Esra Erol'dan Şahan Gökbakar'a çağrı! 19 Esra Erol'dan Şahan Gökbakar'a çağrı!
Hayır’cı Gazi yakını Benden terörist olur mu deyince haber kanalları yayını kesti 20 Hayır’cı Gazi yakını Benden terörist olur mu deyince yayını kestiler