Çarptığı aracın kadın sürücüsüne kızdı, otobüse tekme attı!

D- 100 Karayolu Haliç Köprüsü istikametine ilerleyen otomobil sürücüsü, önündeki araca çarptı. Aracına çarpılan kadın sürücü, kaza tutanak için cep telefonuyla fotoğraf çekmek isterken diğer sürücü öfkelendi.

Eklenme: 03 Eylül 2016 15:02 - Güncelleme: 03 Eylül 2016 15:13

Yaşanan sıkışıklığa tepki gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi?ne (İBB) bağlı İstanbul Otobüs A.Ş'ye ait halk otobüsünün sürücüsü, yolun açılması için korna çaldı. Bunun üzerine kadın sürücüyle tartışan sürücü, korna çalan otobüsü tekmeledi. Otobüsü durduran otobüs şoförü ise otobüsten aşağıya inince tekmeli tokatlı saldırıya uğradı. Otobüs şoförü de otomobil sürücüsüne vurmaya başlayınca D-100 karıştı.

Otobüsten inen yolcuların da  yardımıyla iki sürücü ayrıldı. Bu sefer de öfkesini alamayan otobüs şoförü otomobile tekme attı. Otomobilinin tekmelendiğini gören sürücü öfkeden deliye döndü. Kendini sakinleştirmeye çalışanları savuşturan otomobil sürücüsü, hem tekme atarak hem de küfür ederek otobüs şoförüne ve otobüse vurmaya devam etti. Vatandaşların güçlükle ikna ettiği otobüs şoförü otobüse binerek yoluna devam etti.

Trafikte yaşanan tartışmayı üst geçitten izleyen vatandaşlar öfkeli otomobil sürücüsüne ?Sen kimin otobüsüne vuruyorsun" diyerek tepki gösterdi. Trafiğin en yoğun olduğu akşam saatlerinde yaşanan bu kavga bir vatandaş tarafından an be an kaydedildi.


Otomobilene çarpılan kadın ise yaşanan olaylardan sonra aracına binerek olay yerinden hızla uzaklaştı. En sonunda tek başına kalan otomobil sürücüsü de aracına binerek yoluna devam etti.

milliyet