Burak'ın dürüm siparişi Florya'yı karıştırdı!

Galatasaray'ın Başakşehir karşısında aldığı 4-0'lık ağır yenilgi sonrasında sarı kırmızılı taraftarlar Florya'da isyan bayrağını açtı. Florya'ya gelen dürüm tepkilere yol açtı.    

Eklenme: 27 Ekim 2014 11:16 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 15:14

Başakşehir karşısında alınan 4-0'lık ağır yenilgi sonrasında Galatasaray'ın Florya Metin Oktay Tesisleri'nde isyan çıktı! Sarı kırmızılı taraftarlar maçın ardından Florya Metin Oktay Tesisleri'ne akın eden taraftarlar, takım otobüsü içeri girerken tepki gösteremediler. Ana kapı yerine farklı bir kapıdan içeri giren oyunculara çok az sayıda taraftar tepki gösterebildi. "Prandelli istifa" ve "En büyük taraftar futbolcular sahtekar", "O forma kutsaldır, nasip olmaz herkese", "Sizin gibi ruhsuz girmedik" diye bağıran taraftarlar, özellikle Burak Yılmaz ile Selçuk İnan'a sert tepki gösterirken, Muslera, Melo, Sabri Sarıoğlu, Elmander, Eboue, Amrabat gibi isimlere ise destek tezahüratları yaptı. Bu arada futbolcuların içeriden çıkmamasına karşın, taraftarlar yağmur altında uzun süre bekledi.
 

Burak'ın dürüm siparişi olay yarattı

Bu arada Florya'da yaşanan bir olayın taraftarın çileden çıkmasına neden olduğu iddia edildi. Beyaz TV'deki iddiaya göre, Burak Yılmaz tesislere dürüm siparişi verdi. Bu sapirişin kurye tarafından getirilmesiyle birlikte taraftarın tepkisi de büyük oldu.