Bu Tarz Benim ne zaman final yapıyor?

Bu Tarz Benim yarışması 28 Şubat Cumartesi akşamı final bölümüyle son defa ekranda olacak. Bu Tarz Benim bu akşam bitiyor..

Eklenme: 28 Şubat 2015 17:07 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 04:14

BU TARZ BENİM FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN

Show TV’de iki hafta önce yeni formatıyla yayınlanmaya başlayan Bu Tarz Benim bitiyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ile Show TV’yi mahkemelik eden Bu Tarz Benim reytinglere yenildi. Show TV izleyicileri şaşırtan bir kararla reytingleri düşen yarışma bu akşam son defa ekrana getirecek. Normalde en az iki ay daha devam etmesi gereken yarışma 28 Şubat Cumartesi akşamı canlı olarak yayınlanacak final bölümüyle ekrana veda edecek.

Show TV havlu mu attı? Bu Tarz Benim kaldırılıyor

Bu Tarz Benim jürisi ve yapım ekibinin TV8′e transfer olması sonrasında Show TV aynı yarışmayı yeni jürisiyle ve yarışmacılarıyla yayınlamaya başlamıştı. Ancak yarışma her iki kanal arasında davalık olmuş ve mahkeme kararıyla TV8′de yayınlanan yarışmanın adı İşte Benim Stilim olarak değişmiş, Show TV’deki ise ismi aynı kalmış ancak format değişmişti. Bu Tarz Benim yeni formatıyla canlı olarak yayınlanmaya ve kız-erkek yarışmacılar çift olarak yarışmaya başlamıştı. Bu transfer her iki kanaldaki yarışmaya da yaramadı. İki kanaldaki Bu Tarz Benim ve İşte Benim Stilim’in toplam reytingleri, yarışmanın ilk sezondaki reytingine bile ulaşamadı.

Sibel Arna, Cemil İpekçi, Umut Eker, Chloe Loughnan Ortaç’ın jüri üyesi olduğu ve Ebru Akel’in sunduğu Bu Tarz Benim ekrana gelecek olan büyük final ile yayından kalkıyor.  Bu Tarz Benim yarışması rating sıralamasında format değişikliği sonrasında reytingleri daha da düştü. TV8′de ‘İşte Benim Stilim’ adını alan yarışma total (genel izleyici) ratingde 27. sıraya çıkarken Show TV’nin Bu Tarz Benim ‘i 46. sıraya indi. AB grubunda ise Bu Tarz Benim reyting sıralamasında ilk 50′nin de altına inerek dün 63. sırada kaldı.