Beykoz’da küfür cinayeti! Genç kız bir kişiyi öldürdü bir kişiyi de yaraladı

İstanbul Beykoz’da bir evde bıçakla Uğur G.'yi öldüren ve Süleyman B.'yi yaralayan 24 yaşındaki Sinem A. isimli kadın gözaltına alındı.

Eklenme: 16 Ocak 2018 13:54 - Güncelleme: 16 Ocak 2018 13:56

İstanbul Emniyeti’ne bağlı Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerini harekete geçiren olay önceki akşam meydana geldi.

İddialara göre, 24 yaşındaki Sinem A. Uğur G. (30) ve Süleyman B.(57) ile önceki akşam Beykoz Rüzgarlıbahçe Zambak Sokakta bir evde buluşarak alkol alkol almaya başladı.

Alkolün de etkisiyle evdekiler arasında tartışma çıktı. Tartışma alevlenerek kavgaya dönüştü. Sabah saat 04.00 sıralarında Sinem A. eline aldığı bıçakla önce Uğur G.’ye, daha sonra da Süleyman B.’ye sapladı.

Evde çıkan gürültü üzerine apartman sakinleri polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ağır yaralı olan Uğur G. ve Süleyman B. hastaneye kaldırılırken, Sinem A. ise olay yerine gelen Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Uğur G. hayatını kaybetti. Süleyman B.’nin ise tedavisi sürüyor.

Emniyete götürülerek sorguya alınan Sinem A.’nın ise ilk ifadesinde, kendisine küfür ve hakaret edilmesi üzerine cinayeti işlediğini söylediği iddia edildi.

(Sözcü)