Aydın'da seri cinayet alarmı

Aydın'da bir kişiyi öldürdükten sonra kayıplara karışan şahsın iki kişiyi daha öldürdüğü ihtimali üzerinde duruluyor

Eklenme: 17 Şubat 2017 18:36 - Güncelleme: 17 Şubat 2017 18:37

Aydın'ın Didim ilçesinde önceki gece bir kişiyi öldüren K.K. güvenlik güçleri tarafından her yerde aranırken, dün iki arkadaşının cesedi bulundu. Bu kişileri de K.K'nin öldürdüğü şüphesi üzerinde durulurken, polis zanlıyı yakalamaya çalışıyor.

İlk cinayet 75. Yıl Sanayi Sitesi'nde 1171 Sokak'ta önceki gece işlendi. İddiaya göre Sanayi Sitesi'ndeki ağabeyine ait işyerine gelen Kadir Kaçar, Didim Su Sporları Derneği Başkan Yardımcısı olan emekli M.D.'i (65) konuşmak için dışarıya çağırdı.

Henüz belirlenemeyen bir nedenle M.D.'i tabancayla vurarak ağır yaralayan K.K. araçla olay yerinden kaçtı. Ambulansla hastaneye kaldırılan M.D. kurtarılamadı. Güvenlik güçleri katil zanlısının yakalanması için çalışma başlattı. İlçedeki tüm güvenlik kameraları incelemeye alınırken zanlının kaçtığı aracın tespit edilmeye çalışıldığı öğrenildi.

İKİ ARKADAŞI DA ÖLDÜRÜLDÜ

Kaçar'ın yakalanması için çalışmalar sürerken dün (cuma) öğle saatlerinde gelen iki erkek cesedi ihbarı olayı farklı bir noktaya getirdi.

İhbar üzerine polis, Altınkum Mahallesi'nde Zonguldaklılar Sitesi'ne giden yolda bulunan cesetlerin Y.K. ve Ş.O.'ya ait olduğunu belirledi.

Polis yaptığı araştırmada tabancayla vurularak öldürülen iki kişinin, önceki gece işlenen cinayetin zanlısı K.K.'ın arkadaşı olduğunu tespit etti. İki kişiyi de kısa bir süre önce cezaevinden çıktığı ileri sürülen K.K.'ın öldürdüğü şüphesi üzerinde durulurken, iki olay yerinde de bulunan boş kovanların aynı silahtan çıkıp çıkmadığının inceleneği belirtildi.

Zanlının başka bir kimseye zarar vermeden yakalanması için güvenlik güçleri yoğun bir şekilde çalışıyor.

Habertürk

Etiketler : seri katil, aydın, didim