Anne Vyalitsyna'dan seksi pozlar

Ünlü model Anne Vyalitsyna, bir derginin 10'un yıl şerefine biribirinden güzel pozlar verdi.

Eklenme: 28 Şubat 2017 13:02 - Güncelleme: 28 Şubat 2017 13:05

1986 yılında doğan Rus model Anne Vyalitsyna, bir derginin 10'un yılı şerefine harika pozlar verdi. Çekimin perde arkasında bile renkli görüntüler ortaya çıktı. İşte o anlar;

Anne Vyalitsyna kimdir

Anne Vyalitsyna, doğum ismi Anna Sergeyevna Vyalitsyna (Rusça: Анна Сергеевна Вьялицына) (19 mart 1986 Gorky, Sovyetler Birliği), Anne V adıyla bilinen Rus model.
Vyalitsyna rusyanın Gorky şehrinde doğdu (şimdiki ismi Nizhny Novgorod). Anne ve babası Hekimdir. Babası bir sport takımında hekimlik yaparken annesi çocuk doktorudur. MTV'nin Fashionably Loud Avrupa programı yeni yüzler ararken bir gözlemci Saint Petersburg'da onu gördü ve daha sonra Vyalitsyna 15 yaşındayken profesyonel modellik kariyerine başladı. "Barbi bebeklerimle oynadığım günlerimden beri bir model olmak istiyordum" diye anlattı.

Vyalitsyna Anna Molinari, Chloé ve Sportmax için çalıştı. Vogue, ELLE, ve Glamour kapak güzeli oldu. 2005 yılından beriSports Illustrated Swimsuit Yayını ile her yıl çalışmaktadır. 2011 yılında Victoria Secrets meleklerinden biri oldu. Vyalitsyna Alanis Morissette 'nin "Out Is Through" ve Maroon 5 'ın "Misery" , "Never Gonna Leave This Bed" kliplerinde oynadı.
Mayıs 2012 de Die Hard 'ın 5. serisi olan ( A Good Day to Die Hard ) filminde oynayacağı açıklandı. Women Model Management katılmıştır.

Etiketler : Anne V, , Anne Vyalitsyna