26 Aralık neden kritik? Ünlü astrolog Ebru Cinek'ten flaş uyarı!

Medyafaresi.com yazarı ünlü astrolog Ebru Cinek, 2017'ye girerken çarpıcı bir analiz kaleme aldı. Yılın son günlerinde ve yeni yılın ilk günlerinde hangi krizler Türkiye'yi bekliyor?

Eklenme: 22 Aralık 2016 10:26 - Güncelleme: 22 Aralık 2016 10:31

EBRU CİNEK YAZIYOR / Medyafaresi.com

2016 ve yaşadıklarımızı düşününce hep bir ağızdan bitsin artık…! Dediğinizi duyar gibiyim. Peki derslerimizi aldık mı?

2014 yılında başladım yazmaya 2016 zor… diye.  Bir de gökyüzünden gelen zor enerjilere öfke, intikam gibi olumsuz duygular da eklenince yaşadıklarımızı taşımak iyice ağırlaştı. Özellikle son dönemeçte gökyüzü hüzün dolu adeta yakıp kavuruyor. Yazımı yazarken ilk defa ben de çok zorlanıyorum. Önümüzdeki hafta itibariyle iyice sıkışan enerjiler dört bir yandan saracak, sarsacak ve 2016  yılını iyice hafızalarımıza kazıyacak gibi.

19 Aralık 2016’da  başlayan Merkür retrosu 7 Ocak 2017 tarihine kadar tarihine devam ederek özellikle 1-2 Ocak 2017 tarihinde yabancı ülkelerle olan ticari, ekonomik ilişkilerde olumsuz süreçleri göstermekte. Ülkenin genel olarak ekonomi alanında başlayan zor süreçleri Mart 2017 tarihine kadar da devam edeceğinden hepimizin bu tarihe kadar finansal alanlarla ilgili harcamalarına, yatırımlarına, girişimlerine dikkat etmesi gerekiyor.

24 Aralık tarihi itibariyle başlayan ve 26-27 Aralık 2016 tarihinde iyice belirginleşecek olan enerjiler ve takımyıldızı gizli, kapaklı, öfkesini sinsice göstermek isteyecek olan kişileri işaret ettiği için  devlet ve otorite konumunda olan kişilerin,  asker, polis ve güvenlik güçlerinin, adalet ve yargı sisteminde çalışanların, akademisyenlerin,  din adamlarının, basın ve yayın kuruluşlarında çalışan kişilerin çok daha dikkatli olması gereken zaman dilimlerini gösteriyor. Yine bu alanlarda çalışan kişilerle ilgili şok haberlerin de gündemimiz de yer alması mümkün olabilir. Özellikle takımyıldızı diyor ki çevresinde iyi bilinir, kültürlü olarak algılanır ama hedefi uğruna her şeyi yapabilir kendini ustaca saklayabilir.

2016’yı bitirirken yılın son haftasını gizli, saklı kalmış bir çok haberin ortaya çıktığı, medya yasakları, topraklarımızın hava, deniz  güvenliği ve polis, askeri güçler,  komşu ülkelerle  olan ilişkilerimiz derken sert bir şekilde kapatacağız. Tabii bu gökyüzü etkileri sırf bizim ülkemizi etkilemeyecek. En yoğun etkilenecek diğer bir ülke olan Amerika yılı savunmasız gözüktüğü sert bir haftaya giriş yapacak. 26 Aralık 2016 itibariyle başlayan ve 1 Ocak 2017 tarihine kadar devam eden sert açıların etkisinden dolayı terörist saldırılara, hava yolu kazalarına karşı  bu zaman aralığında çok dikkat etmeleri gerekiyor.

Korkularımızla, kaygılarımızla yarattığımız enerjilerin bizi yönettiğini anlamak zorundayız. Terörün tam da zıttı olan sevgiye ve onun iyileştirme gücüne inanın.

Vedik Astrolog

Ebru Cinek

Yorumlar

Bu Haber Hakkındaki YorumunuzYorumunu Paylaş

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş
En Çok Okunan Haberler
27 Mart reyting sonuçları: Kırgın Çiçekler mi, İçerde mi, Survivor mı, İsimsizler mi? 1 27 Mart reyting sonuçları: Kırgın Çiçekler mi, İçerde mi?
Fahriye Evcen'e büyük şok... Burak Özçivit evi terk etti! 2 Fahriye Evcen'e büyük şok... Burak Özçivit evi terk etti!
NYT'den şok Reza Zarrab, Erdoğan ve Trump iddiası 3 NYT'den şok Reza Zarrab, Erdoğan ve Trump iddiası
Survivor'da Sabriye yemek sonrası dansıyla büyüledi 4 Survivor'da Sabriye yemek sonrası dansıyla büyüledi
Alman vekilden Erdoğan'a küstah hakaret: Bunu bir terörist söylüyor 5 Alman vekilden Erdoğan'a küstah hakaret: Bunu bir terörist söylüyor
Zehra Çilingiroğlu'nun Emirgan buluşması 6 Zehra Çilingiroğlu'nun Emirgan buluşması
Öcalan çözüm sürecine dönülmeyeceğinin farkında! 7 Öcalan çözüm sürecine dönülmeyeceğinin farkında!
Ece Erken Coşkun Sabah'ın boşanması için gün sayıyor 8 Ece Erken Coşkun Sabah'ın boşanması için gün sayıyor
Serdar Ortaç'tan Sinan Akçıl'a: Dokunma lan karıma 9 Serdar Ortaç'tan Sinan Akçıl'a: Dokunma lan karıma
İsrafil Köse'nin 1.5 yaşındaki oğlu tazminat davası açtı 10 İsrafil Köse'nin 1.5 yaşındaki oğlu tazminat davası açtı
1 milyonluk soruya çok yaklaşmıştı ama... 11 1 milyonluk soruya çok yaklaşmıştı ama...
Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler, reyting yarışına kaçıncı sıradan girdi? 12 Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler, reyting yarışına kaçıncı sıradan girdi?
Sözcü: AKP'liler; eş, dost ve akrabalarını kamuda sınavsız işe alıyorlar! 13 Sözcü: AKP'liler; eş, dost ve akrabalarını kamuda sınavsız işe alıyorlar!
Kıvılcım Ural'dan ağır gönderme: Köpekler havlıyor 14 Kıvılcım Ural'dan ağır gönderme: Köpekler havlıyor
CHP Mavi Boncuk'tan önce 3 şarkı için teklif götürdü ama... 15 CHP Mavi Boncuk'tan önce 3 şarkı için teklif götürdü ama...
Ali Tatar'ın ağabeyinden Hidayet Karaca'ya STV sorusu... 16 Ali Tatar'ın ağabeyinden Karaca'ya STV sorusu
Evlilik programlarıyla ilgili son dakika açıklaması 17 Evlilik programlarıyla ilgili son dakika açıklaması
Celal Yusuf Müdüre her şeyi anlatıyor! 18 Celal Yusuf Müdüre her şeyi anlatıyor!
Oğlumun babasından çok çektim, gelinimi anlıyorum 19 Oğlumun babasından çok çektim, gelinimi anlıyorum
THY uçmadığı yerin futbol takımına sponsor oldu 20 THY uçmadığı yerin futbol takımına sponsor oldu