Yıldız Tilbe Jet Sosyete'de

TV 8 ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Jet Sosyete'nin 2. yeni bölümüne bomba bir isim konuk oluyor. Dizinin yayınlanan 2. bölüm tanıtım videosundaki ünlü ismi görenler büyük şaşkınlık yaşadı.

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2018

Tv 8 ekranlarının başrollerinde Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak ve Bozkurt'un yer aldığı Jet Sosyete dizi ikinci sezona oldukça iddialı bir giriş yaptı. Dizinin yayınlanan 2. yeni bölüm fragmanında izleyiciler büyük bir sürprizle karşılaştı. İşte Jet Sosyete'nin yeni bölümüne konuk oyuncu olarak katılan ünlü isim...

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'yi bir anda karşısında gören dizinin hayranları büyük şaşkınlık yaşadı. 2. yeni bölüme konuk oyuncu olarak katılan Yıldız Tilbe ile Gizem (Gülse Birsel) arasındaki diyaloglar ise kahkahaya boğacağa benziyor.


JET SOSYETE KONUSU: Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır.

JET SOSYETE OYUNCULARI: Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun’un oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından çekiliyor.