Yasemin Allen

Yasemin Allen kimdir?

Eklenme Tarihi: 01 Ocak 2015

Hakan Gence sordu.. Diziniz ‘46’ (Star TV) gece 23.00’ten sonra yayımlanıyor. Çünkü ‘Şaman ayini’ gibi bazı sahneleri sakıncalı bulunuyor. Başka bir dizide de sevişme sahnesi kesilip internetten yayımlanıyor... - Ben küçükken gündüz saatlerinde televizyonda gösterilen Türk filmlerinde tecavüz sahneleri olurdu. Kimse sorgulamazdı. Günümüzde hangi kısıtlamaların toplum için iyi olacağını artık ayırt edemiyoruz. Bazı düzenlemeler yapılıyor, içinde doğru olanlar da olabilir. Ama öpüşme ve tecavüz sahnesi aynı kefeye koyuluyorsa büyük hata var demektir.

Aslen İngilizsiniz, çocukluğunuz Türkiye’de, ergenliğiniz Avustralya’da geçti. Bu durum kafanızı karıştırdı mı? - Evet. Türkiye’ye döndüğümde bir adaptasyon süreci geçirdim; kadın-erkek ilişkileri konusunda “Böyle olmaz” dedim. Sonra isyan ederek hiçbir şeyi değiştiremeyeceğimi anladım.

Kimine göre yeni neslin masum güzelisiniz, kimine göre de en seksi oyunculardan biri... - Birinden kaçarken diğerine yakalanıyorsun. Masumiyeti de, seksiliği de hissetmeyi seviyorum. Ama içimde daha çok masum tarafı koruyorum.

Aşkı büyüdükçe öğreniyorum. Artık gerçek aşkın arkadaşlıktan çıktığını düşünüyorum. Erkek arkadaşım da bir oyuncu. Bu durum birbirimizi besliyor.