Yasak Elma'da beklenmedik olay! Dizinin kilit ismi kadrodan ayrıldı

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma'nın genç oyuncusu, sosyal medya hesabından "veda" yazarak diziden ayrılacağını duyurdu.

Eklenme Tarihi: 11 Mart 2019

Her Pazartesi Fox TV'de ekranlara gelen Yasak Elma, rakipleri Söz ve Çukur dizilerine reyting yarışında yenilse de, kendisine ilk 5'in içinde yer bulmayı başarıyor. Ancak geçtiğimiz Pazartesi yayınlanan 35. bölümü ile nefesleri kesen dizinin sevilen oyuncusundan hayranlarını üzen haber geldi.

Dizide Kemal karakterini canlandıran Sarp Can Köroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla diziye veda etti. Başrol oyuncusu Talat Bulut ise, "Sevgili Sarp iyi ki geldin ve seni tanıdım. Veda demeyelim, ayrılık demek sanki hüznü daha hafifletici. Her zaman hatırlanacak adamsın" yazarak rol arkadaşına iyi dileklerini iletti.

Ayrılık haberiyle sevenlerini üzen Sarp Can Köroğlu, yeni bölüm fragmanında görünüyor. Köroğlu'nun bu akşam 20:00'de yayınlanacak yeni bölümde diziye veda etmesi bekleniyor. Peki ayrılık haberini duyurmasıyla sevenlerini üzen Sarp Can Köroğlu kimdir?

Sarp Can Köroğlu kimdir?
Sarp Can Köroğlu, 1990 Bolu doğumludur. Köroğlu, liseyi Bolu’da okuduktan sonra İstanbul’a yerleşmiştir. Köroğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nden mezundur.