Erkan Kolçak Köstendil'in canlandırdığı Vartolu Çukur dizisinden ayrıldı mı?

Çukur dizisinin 16. bölümünde Erkan Kolçak Köstendil'in canlandırdığı Vartolu öldürüldü. 17. yeni bölümde ise dizinin sevilen karakterinin cenazesinden bir bölüm gösterildi...

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018

Çukur dizisinin dün yayınlanan 16. yeni bölümünün final sahnesinde Erkan Kolçak Köstendil'in canlandırdığı Vartolu karakteri; Burak Sergen'i canlandırdığı Baykal Bey'in adamları tarafından öldürüldü.Çukur'un 17. yeni bölümünden yayınlanan ilk sahnede ise Vartolu'nun cenazesi gösterildi. Görüntüler Vartolu'nun Çukur'dan sürpriz bir şekilde ayrıldığını gösterse de dizinin yakın takipçileri, karakterin ilerleyen bölümlerde rolüne devam edeceğini savunuyor.

Çukur'da sürpriz ayrılığın gerçek olmadığı savunanlar; Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Yamaç karakterinin, saldırı önces Celasun ile yaptığı planın gizli planın sahte bir ölüm olduğunu savunuyor. 17. yeni yeni bölüm fragmanında Boncuk Yılmaz'ın canlandırdığı Saadet karakterinin, Vartolu'nun tabutana yaşlı gözlerle bakarken takntığı gizli gülümseme ifadesinin sürpriz ayrılığın gerçek olmadığını gösterdiğini savunanlar da çoğunlukta. Vartolu'nun Çukur dizisinde ayrılıp ayrılmadığı 17. yeni bölümde belli olacak.

Alperen Duymaz Çukur kadrosunda -Ay Yapım imzalı, Sinan Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna Bodrum Masalı ile yıldızı parlayan Alperen Duymaz katıldı.Geçen yıl Ay Yapım’la el sıkışan Alperen Duymaz, Show TV'nin Çukur dizisinde Sena rolüne hayat veren Dilan Çiçek Deniz’in ağabeyini oynayacak.Güzel oyuncuyla geçen yıl Bodrum Masalı dizisinde de beraber kamera karşısına geçen Alperen Duymaz, Çukur dizisinde psikopat bir polis rolünü canlandıracak.

Çukur'un son yayınlanan 14. bölümüyle birlikte 6 bölümlük bir Vartolu ile yüzleşme serisi başladı. İlk olarak Yamaç, Vartolu’nun kimliğini, yani kardeş olduklarını öğrendi.