Ufak Tefek Cinayetler'de Şebnem Aksak kimdir?

Star TV'nin bol reytingli dizisi Ufak Tefek Cinayetler 42. bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin ana karakteri Merve Aksak ile aynı soy adını taşıyan Şebnem Aksak kim? Dizide ortalığı birbirine katacak Şebnem Aksak karakterine kim hayat veriyor?

Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2018

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler'e yeni bölümde ünlü oyuncu Şükran Ovalı da katılıyor. Şükran Ovalı'nın canlandıracağı Şebnem Aksak karakteri Sarmaşık'ı karıştıracak. Peki Şebnem Aksak rolündeki Şükran Ovalı kimdir?

Merve geri dönüyor! Ama onu kimsenin bulamayacağı, çok sürprizli bir yere yerleşiyor. Artık Merve'yle Kerim'in hiç kimseye söylemedikleri başka bir sırları daha var. Ve bu yüzden de birbirlerine her zamankinden çok daha yakınlar!

Şebnem Aksak, Sarmaşık'a hızlı bir giriş yapıyor ve ortalığı bir anda karıştırıp dengeleri alt üst ediyor. Merve ve Serhan hiç beklemedikleri bir şekilde kendilerini velayet savaşının ortasında buluyor. Bakalım bu vahşi savaşın kazananı kim olacak? Serhan, Oya'yı tehdit eden Kerim'in gözünün yaşına bakmıyor ve ondan çok fena bir intikam alıyor.

Şükran Ovalı, 1 Nisan 1985 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Küçüklüğü İzmir, Eşrefpaşa ve Bahçelievler'de geçti. Mustafa Urcan İlköğretim Okulu ve Fevzi Çakmak Ortaokulunu tamamladıktan sonra liseyi Göztepe'de okudu. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi gördü.