Ufak Tefek Cinayetler final mi yapacak? Gökçe Bahadır'dan flaş açıklama

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır önceki gün Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, başrolünde oynadığı “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin final yapacağı iddiaları sorusuna verdiği cevapla kafalarda soru işareti bıraktı.

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2018

Star TV ekranlarında salı akşamları yayınlanan ve reyting rekorları kıran ancak son dönemlerde düşüş yaşayan Ufak Tefek Cinayetler dizisi muhtemelen 12 haziran salı günü 32. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2 sezonu ise eylül ayında 33. bölümü ile başlayacağı konuşuluyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin akıbeti herkesin kafasında soru işareti oluşturuyor.

Kulislerde konuşulan diğer bir iddia ise Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ilgili Star Tv önemli bir karar verdi. Ufak Tefek Cinayetler dizisi sezon finali yapacak ve 2. sezonu ile Star Tv ekranlarında olacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin sezon finali bölümünde tüm karakterlerin ölümü ile ilgili sahne çekilecek ancak sadece bir karakter sezon finalinde ölecek.

Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ ve Selim Bayraktar gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi Star Tv’den yeni sezon için onay aldı. Ay Yapım ile Star Tv arasında yapılan ilk sezon anlaşma bitmeden Ay Yapım Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2. sezonu için de hazırlıklara başlayacak.

Tüm bu karmaşa içerisinde oyuncu Gökçe Bahadır önceki gün Bebek’te objektife takıldı. Oyuncu, başrolünde oynadığı “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin final yapacağı iddiaları sorulunca “Şu an hiçbir şey belli değil” dedi.