Turgay Ciner'in gelini olan Gözde Türkpençe kimdir?

Gözde Türkpençe, yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu Atilla Ciner ile evlendi. Magazin gündemini takip edenler, çiftin evlilik haberi sonrasında Gözde Türkpençe hakkında internette araştırma yapmaya başladı. Peki Gözde Türkpençe kimdir?

Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2019

Oyuncu Ahu Türkpençe'nin yine oyuncu olan kardeşi Gözde Türkpençe, hayatını iki yıldır birlikte olduğu Atilla Ciner ile birleştirdi. Çiftin düğünü Four Seasons Hotel'de yapıldı. Düğün haberi ile birlikte Gözde Türkpençe kimdir, kaç yaşındadır, hangi yapımlarda yer aldı şeklinde aramalar yoğunlaştı. İşte Gözde Türkpençe hakkında tüm merak edilenler...

GÖZDE TÜRKPENÇE KİMDİR?

Gözde Türkpençe, 1984'de İstanbul'da doğdu.Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Modern Dans Bölümü mezunudur. Ünlü oyuncu Ahu Türkpençe'nin kardeşidir.

Dans bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi alan Gözde Türkpençe, oyunculuk kariyerine 2007 yılında yayınlanan "Şöhret Okulu" adlı dizi ile başlamıştır.

Küçük Hesaplar, Güzel Çirkin gibi projelerde rol alan Gözde Türkpençe, bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen dizilerden biri olan "Ulan İstanbul" adlı dizide dikkat çekti. Bu dizide Esra karakterini canlandırdı.