Talat Bulut'un eşi Pınar Afşar Bulut kimdir?

Talat Bulut Yasak Elma dizisindeki set asistanını tacizle suçlanıyor. Talat Bulut'un eşi Pınar Afşar'ın bu suçlamalar ne diyeceği merak konusu. Talat Bulut 'un Hazal isminde bir kızı var. (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 07 Haziran 2018

Talat Bulut aslen Karslı. 23 Mart 1956 yılında Sarıkamış'ta doğan Talat Bulut bugünlerde oynadığı Yasak Elma dizisindeki taciz iddiasi ile gündemde. Dizinin setinde asistan olarak çalışan 19 yaşındaki Özge Şimşek ünlü oyuncunun tacizine uğradığını söyledi. Hande Ataizi de rol aldığı bir dizide benzer bir taciz yaşadığını açıkladı. Peki Talat Bulut kimdir kızı ve eşi hakkında neler biliniyor? İşte Talat Bulut cephesindeki son bilgiler ve ailesi hakkında merak edilenler;

TALAT BULUT'UN EŞİ KİMDİR?

Talat Bulut ünlü tiyatro sanatçısı Esin Afşar ile Kerim Afşar’ın kızı Pınar Afşar (Bulut) ile evli. Yurtdışında iyi üniversitelerde okumuş olan Pınar Afşar, birkaç dalda eğitim görmüş, birkaç yabancı dil bilen, entelektüel bir kadın. Talat Bulut eşini Pincik diye çağırıyor. Eşi de ona Talocan diye hitap ediyor. Talat Bulut ile karısı Pınar Afşar'ın tek kızları olan Hazal 1996 yılında dünyaya geldi. Talat Bulut'un başka çocuğu bulunmuyor.

TALAT BULUT'UN KIZI HAZAL BÜYÜDÜ

Talat Bulut'un kızı Hazal Bulut şimdilerde genç bir kız. 22 yaşında olan Hazal Bulut şu anda Amerika'da eğitim görüyor. Michigan State Üniversitesinde öğrenci olan Hazal Bulut babasıyla yakın bir diyaloğa sahip. Talat Bulut kızı Türkiye'ye geldiğinde onunla rap yapıp halay çekerken olan görüntülerini instagramdan paylaşmıştı;

TALAT BULUT ASLEN NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Aslen Sarıkamışlı olan Talat Bulut 62 yaşında. Üniversiteyi yarıda bırakan Talat Bulut tiyatroya geçiş yaptı. Türkan Şoray'ın teşvikiyle sinema filmlerinde rol alan Talat Bulut Manisa Tarzanı ile şöhret oldu.