Songül Karlı isyan etti: 5 sene evli kaldık, 3 sene eve almadım!

Uğur Arslan ile birlikte sunduğu evlilik programıyla uzun süre televizyon ekranlarında yer alan Songül Karlı, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa'ya konuk oldu.

Eklenme Tarihi: 07 Aralık 2018

45 yaşındaki şarkıcı ve sunucu, 2017'de boşandığı eski eşi Metin Yüncü ve Uğur Arslan ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

"ESKİ EŞLERİM ÇOK GÜZEL YAŞIYORLAR"
Beş yıllık evliliği tel celsede biten, "eski eşinin borçları yüzünden evine haciz geldiği" haberleriyle konuşulan Songül Karlı'nın açıklamaları şöyle:
"Geçen her günüme acıyorum. Yalnızlık ne kadar da güzel bir şeymiş. Eşine, çocuğuna başkasının parasını yedirmemesi ne kadar güzel bir şey. Eski eşlerime bakıyorum da, çok güzel yaşıyorlar. Kaç aileye baktım, bakın.

"O BANA VURDU, BEN ONA VURDUM"
"Bir erkek bir kadını dövmemeli, gücüne yakışmaz. Ama bir kadın da konuşurken erkeği o noktaya getirmemeli. Bizim kadınlarımız da artık eskisi gibi değil, susmuyorlar. Küfür ediyorlar. Aradaki o saygıyı yitirmemek lazım. Ben de şiddet gördüm. O bana vurdu, ben de ona vurdum."

"ÇOCUK YAPMIYORUM DİYE ÜSTÜME GELDİ"
"Bizim durum başkaydı, çocuk yapmıyorum diye benim üstüme geldi. Ben ne yaptım? Küfür mü ettim, hayır. Bazıları hırçın yaşamayı seviyor. Bazıları 'ben ona küfür edeyim, o bana küfür etsin. Ben gideyim eve gelmeyeyim, gelince kadın beni beklesin' şeklinde yaşamayı seviyor."