Şeyma Subaşı havuzdan paylaştı: Bikinili pozları olay oldu

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda gitmediği birçok ülke olduğunu ve Afrika ve Tokyo'ya gitmek istediğini söyleyen Şeyma Subaşı'nın, Maldivler tatilinde paylaştığı cesur pozları beğeni yağmuruna tutuldu.

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra dünyayı gezmeye devam eden Şeyma Subaşı, Maldivler'de tatil sezonunu açtı. Kendi hayatını anlatacağı bir kitap çıkarmaya hazırlanan Subaşı, İtalyan DJ Guido Senia ile aşkına hız kesmeden devam ediyor. Tatile sevgilisiyle beraber çıktıkları tahmin edilen Subaşı'nın, Instagram'ın story kısmından paylaştığı ve kafasında bir şey taşımaya çalıştığı bu video ise güldürdü.

Şeyma Subaşı'nın havuzda paylaştığı bu cesur pozları ise beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Kimi takipçileri Türkiye'de havaların kötü olduğunu ve Şeyma'yı kıskandıklarını belirtirken, gelen yorumlardan bazıları ise fotoğrafların abartılı olduğu yönündeydi.

Öte yandan paylaştığı cesur pozlarla, "Yine bikinili fotograflara basladim..." notunu düşen Şeyma Subaşı, henüz şimdiden yaz aylarında hızını alamayacağının sinyallerini vermiş oldu.

Peki Acun Ilıcalı sayesinde Türkiye'nin tanıdığı Şeyma Subaşı kimdir?
2 Temmuz 1990 Samsun doğumlu olan Şeyma Subaşı, yıllar önce Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği “Var Mısın Yok Musun” programıyla ilk olarak ekranlarda gözüktü.