Sevgilinizin sizi gizlice aldattığını nasıl anlarsınız?

Henüz sevgilinizin eli başka birinin eline değmemiş olabilir. Sizden başkasına dokunmamış, öpmemiş, onunla sevişmemiş de olabilir. Ama bu aldatılmadığınız anlamına gelmez.

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017

Henüz sevgilinizin eli başka birinin eline değmemiş olabilir. Sizden başkasına dokunmamış, öpmemiş, onunla sevişmemiş de olabilir. Ama bu aldatılmadığınız anlamına gelmez. posta

Belki de sevgiliniz gizliden gizliye başka biriyle flörtleşiyordur. Belki başka birine karşı bir şeyler hissediyordur. Belki de o kişiye ümit bile veriyordur. Sizce bu da yeterince aldatma sayılmaz mı? Bence sayılır. Sizce de öyleyse belki de bu aldatmanın işaretlerini merak edersiniz diye derledim. İşte sevgilinizin sizi gizli gizli ve duygusal olarak aldattığının 10 işareti... 1- GİZEMLİ DAVRANIYORSA Eğer yakınlarda özel bir gününüz varsa ve sevgiliniz size büyük bir sürpriz parti veya hediye hazırlamıyorsa durup dururken neden gizemli davrandığını merak etmek hakkınız. Sizden telefonunu saklıyor, sosyal medya hesaplarında veya whatsappta gizli gizli birileriyle yazışıyorsa... Gittiği yerleri, görüştü insanları gizliyorsa bu işte bir iş olabilir.

2- SOSYAL MEDYADA BİREYSEL VE GÖNDERMELER İÇEREN ŞEYLER PAYLAŞIYORSA Bir zamanlar her sosyal medya paylaşımı ikinizle ilgili olan sevgiliniz artık sadece kendi fotoğraflarını paylaşıyorsa... Bu da yetmez gibi altına birilerine gönderme yapan içerikler yazıyorsa... Ne demek istediğini sorduğunuzda da sizi geçiştiriyorsa an azından ayıp ediyor diyebiliriz. Ama keşke o kadarla da kalsa. Sizi duygusal olarak da aldatmasa...

3- SOSYALLEŞİYOR AMA SİZİ ÇAĞIRMIYORSA Sevgiliniz arkadaşlarıyla sıkça program yapıyor ama sizi hiç davet etmiyorsa... Sizinle görünmekten kaçınıyorsa... Ya da daha da kötüsü sizin onu biriyle görmenizden çekiniyorsa fazla söze gerek yok. Olup biteni sorgulamanızın vakti gelmiş demektir.