Seren Serengil'den Okan Bayülgen'e skandal söz Sana dayanmak istiyorum

Türkiye televizyonları tarihi, adım başı skandallar, ilginçlikler, bir takım gaflarla dolu. Kimisi Türkçe'nin açıklığına uğruyor, kimisi stüdyoyu terk ediyor, kimisi konuğuna aşık oluyor derken liste uzayıp gidiyor.

Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2017

Türkiye televizyonları tarihi, adım başı skandallar, ilginçlikler, bir takım gaflarla dolu. Kimisi Türkçe'nin açıklığına uğruyor, kimisi stüdyoyu terk ediyor, kimisi konuğuna aşık oluyor derken liste uzayıp gidiyor. Başta da dediğimiz gibi Türkiye televizyonları acayipliklerle dolu.

Gelin hep birlikte geçmiş zaman olur ki demeden televizyonlarda neler yaşanmış bir bakalım. Hülya Avşar'ın sunduğu programda konuklar; Ebru Şallı, Atilla Saral ve Ali Güven. Ama işte bir acayiplik var. O da Ali Güven'in eteği. Hal böyle olunca Hülya Avşar, Ali Güven'i kenara sıkıştırıyor.

Ali Güven ise durumu şöyle açıklıyor 'Fikir Hakan Peker'den çıktı. Şarkıda tulum sesi var o da gayda sesine benziyor. Oradan İskoç esintisi aldık. Bu yüzden etek giydim'

Yer yine Hülya Avşar Show; konuklar Emrah ve İzzet Yıldızhan. Emrah henüz daha çok genç ve toy. Hülya Avşar ise bir şeyden şikayetçi. O da Emrah'ın sürekli dışarı çıkmak istemesi. Bir kere stüdyoyu terk eden Emrah geri dönüyor. Ardından geri dönüp, bu kezde hava almak için izin isteyip, yeniden dışarı çıkıyor. Emrah'ın neden böyle yaptığı ise merak konusu.