Sen Anlat Karadeniz sezon finali şoke etti!

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz 21.son bölümü ile sezon finali yaptı. Aşk hikayeleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen Sen Anlat Karadeniz'de, Nefes, Tahir'in eceli mi oldu? Tahir öldü mü? Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde neler oldu? (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2018

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz 21.son bölümü ile sezon finali yaptı. Aşk hikayeleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen Sen Anlat Karadeniz'de, Nefes, Tahir'in eceli mi oldu? Tahir öldü mü? Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde neler oldu?

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, dün akşam 21. bölümüyle sezon finali yaptı. Dizide Vedat’ın Ceylan’ı da alıp kaçmasından sonra Nefes’in peşine düşeceğini anlayan Tahir, Yiğit’le ikisini Rusya’ya götürmeye karar verdi. Mustafa’nın hapse girmesinden sonra ikileme düşen Tahir, Nefes ve Yiğit’i asker arkadaşı Ali ile birlikte Rusya’ya göndermeye, ağbisini çıkardıktan sonra da onların yanına gitme kararı aldı.

Nefes’in hiç gönüllü olmadığı bu kaçış planı, ne yazık ki Vedat’ın kulağına gitti. Cemil, Ruslarla yaptığı görüşmede Tahir’in karısı ve iki çocuğuyla birlikte kaçacaklarını öğrendi. Bu arada Ceylan’la birlikte uzun süre ormanda dolaşan Vedat, sonunda Cemil’in evine geldi. Cemil, Vedat’ı artık evinde istemediğini, cinayet işleyen biriyle artık işi olmadığını söylerken Tahir ve Nefes’in Rusya’ya kaçacaklarını da anlattı.

Vedat, bu kez onların peşine düştü. Ruslar’ı gemide beklerken Vedat’ın da gemide olduğunu kimse bilmiyordu. Ali’yi etkisiz hale getiren Vedat, yere döktüğü benzin ve elindeki çakmakla Tahir ve Nefes’i tehdit etmeye başladı.