Müge Anlı şok oldu! Semira Arslan ve annesi aynı kişiyle mi yasak aşk yaşıyor?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın programında evlerinin bahçesindeki su kuyusunda cesedi bulunan Semira Arsan cinayeti ile ilgili canlı yayında şok detaylar ortaya çıktı.

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019

ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında su kuyusunda cesedi bulunan Semira Arslan'ın katil zanlısı yada zanlıları aranıyor. Semira Arslan 31 Mayıs 2017 yılında Hatay'ın Altınözü ilçesinde kayıplara karışmış Şubat 2019 yılında ise su kuyusunda cesedi bulunmuştu. İbrahim Demir ile imam nikahlı birlikte yaşayan Semira'nın evli ve 3 çocuklu Selin Çelenk ile de ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı. Bu gün canlı yayına gelen iddia ise stüdyoda buz kesti. İddiaya göre Semra'nın sevdiği yasak aşkı Selin Çelenk ile annesi Adile Çelenk'in de ilişkisi olduğu yönünde. Bu iddia Semira'nın yasak aşk kurbanı mı iddialarını güçlendirdi. Peki Semira Arslan yasak aşk kurbanı mı? Kim yada kimler öldürdü Semira'yı? Semira'nın annesi cinayeti kimin işlediğini biliyor mu?

Hatay'ın Altınözü ilçesinde 2017 yılında kaybolan ve 22 şubatta su kuyusunda cesedi bulunan Semira Arslan cinayetinin ayrıntıları tek tek ortaya çıkmaya deva ediyor. Bütün bilgiler ve iddialar ise Semira'nın yasak aşk kurbanı olduğu yönünde. İddilara göre Semira evli ve 3 çocuk babası Selin Çelenk ile yasak aşk yaşıyordu. Bu gün canlı yayına bağlanan bir izleyici Semira'nın annesinin de Selin Çelenk ile ilişkisi olduğunu söyledi. Bu iddiaya Müge Anlı hemen inanmak istemedi.

Canlı yayına telefonla bağlanan Semira'nın arkadaşı "Semira bize gelmişti. Biz o zaman dertleştik biraz. o zamanlar 14-15 yaşlarındaydık ben evleneceğim zaten sevdiğim var. Annemde bana dedi ki 'sen evlen bu çocukla ama sevdiğin ile de görüşmeye devam edebilirsin. Bende ona yaşın küçük evli olacaksın çocuğun olacak nasıl görüşeceksin dedim. Oda annem bir şekilde görüştüreceğim sizi buluşturacağım dedi bana.Ben Semira ile bir bir konuşup bunları duydum" açıklamalarını yaptı.

Semira'nın arkadaşının bu açıklamalar stüdyoda şok etkisi yaparken asıl açıklama ise başka izleyiciden geldi. Semira'nın annesi Adile hanımla aynı iş yerinde çalışan bir izleyici " Semira'nın babası ve annesi ile şuanda aynı yerde çalışıyoruz. Babasını işten çıkardılar.