Selen Görgüzel'den canlı yayında olay itiraflar!

Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa'nın konuğu olan Selen Görgüzel, yeni programı ve yönetmen eşi Hamdi Alkan'la ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, günlerce konuşulan mayolu ve bikinili fotoğraflarına da değindi

Eklenme Tarihi: 05 Aralık 2018

Selen Görgüzel, ilk programında konuk ettiği eşi Hamdi Alkan'ın "Kadınları anlamıyorum, hele seni hiç anlamıyorum. Kadınların matematiğini çözmek zor. Çözemiyorum sizi, çözebilseydim zaten şu anda farklı şeyler olurdu" şeklindeki sözlerini '2. Sayfa' canlı yayınında değerlendirdi.

'KENDİ KENDİNE TRİBE GİRİYORSUN'
39 yaşındaki oyuncu, "Biz kadınlar daha detaycıyız. Biz bir şey bekliyoruz, adam anlamıyor bunu. Mesela o akşam 'çiçek getirsin' istiyoruz, eve çiçeksiz gelirse de surat yapıyoruz. Kendi kendine tribe giriyorsun, ama adam anlamıyor. Bu nedenle erkeklere karmaşık geliyoruz" ifadelerini kullandı.

Hamdi Alkan'la anlaşamadığı birçok konu olduğunu belirten Görgüzel, "Ben çok düzenli bir kadınım, Hamdi daha salaş. Her şey ortada olsun istiyor. 'Benim düzenimi bozma. Dağınıklığımın da bir düzeni var' diyor. Hakikaten aradığı şeyi o karışıklığa rağmen hemen buluyor" şeklinde konuştu.

Güzel oyuncu, "Benim geç kaldığımı iddia ediyor, kendisi saat 3 randevusuna 2'de gidiyor. 'Biliyorsun benim için zaman çok önemli' diye kızıyor. Tabii ki zaman önemli, ama 3 randevusuna neden 2'de gidelim? Böyle tatlı tatlı atışıyoruz" sözleriyle, ilginç bir itirafta bulundu.