Seks Adası olarak adlandırılan uyuşturucu ve seks partisinde bir Megastar

Kanada'nın ilişki adası partisinin bu yılki organizasyonunda dünyaca ünlü bir Megastar'ın sahne alacağı konuşuluyor.

Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2018

Üç gün sürecek olan partinin kişi başı bilet fiyatı 4.600 sterline mal oluyor. Partiye katılanlara sınırsız içki, gece kulübü, golf sahası, spor salonu ve günde iki kadın sunuluyor.

Partinin organizatörlerinden biri, bu yıl partide sahne alacak olan kişinin, dünyaca ünlü bir amerikan pop şarkıcısı olduğunu ve Kanada kökenli olduğunu söyledi.

Şimdilik bu kadarını tek söyleyebileceğini ifade eden organizatör, sahne alacak pop yıldızı hakkında daha fazla bilgi veremeyeceğini söyledi. Bu yılki organizasyonun diğer yıllara göre çok daha büyük ve çılgın olacağını ekledi.

Organizasyon Kolombiyalı yetkililer tarafından yasaklandığından dolayı bu sene gizli bir yerde gerçekleştirilecek. Organizatörler, bu yılki partinin tam yerini açıklanamayacağını söyledi. 14-17 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan patiye katılan her bahisçiye sınırsız kondom, alkol ve yiyecek sağlanacak. Her erkeğe en az iki kadın düşüyor ve 60 kadından oluşan bu grubun tek amacı erkeklerin "kral gibi" hissetmelerini sağlamak.